Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne foglalkozzon mással, csak velem?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt, hogy amikor megismerkedtünk, qzután kb.két évig Őt nem érdekelte senki más, csak én. Persze a barátaival találkozgatott, de az nem gáz, az tök természetes, én is találkozgatom a barátnőimmel. A gond kb. másfél éve kezdődött, amikor Ő megismerkedett két lánnyal és jóban lett velük. Ő azt mondja, nincs semmi egyik lánnyal sem, csak "jóban vannak", de hogy ez nála mit jelent konkrétan, azt már nem lehet tudni... Nem vagyok egy féltékeny típus, de ez a két csaj az agyamra megy!

Hogyan építhetném le őket a páromról - vagyis inkább mit tegyek, hogy a barátom ne érdeklődjön annyira irántuk, hanem visszataláljon hozzám? Nagyon szeretem Őt és tiszteletben tartom, hogy vannak barátai, de ezek újak és miért van most ennyire jóban velük...? :'(


2013. márc. 17. 11:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy semmi gond nem lenne, ha velem is ugyanúgy szimpatizálna az a két lány, de az a fura, hogy velem nagyon távolságtartóak, bezzeg a barátommal meg jófejek... Ezért is gyanús ez az egész.
2013. márc. 17. 11:37
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben eléggé gyanakodnék...sajnálom, de ahogy leírtad furcsa a viselkedése neki is meg a lányoknak is.....beszélgess vele, és tudom, nem szép dolog, de állítsd választás elé....ha szeret, ennyit megtesz érted...
2013. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy egyszer már beszélgettem vele erről és csak azt tudja hajtogatni, hogy "nincs semmi, nincs semmi" - viszont mégsem hanyagolja azt a két lányt, pedig megkértem rá és amúgy szerintem látszik is rajta, hogy bejön neki a két csaj. Többször nem merem nyaggatni ezzel, mert azzal pont az ellenkezőjét érem el nála szerintem... Nem tudom mit tegyek!
2013. márc. 17. 11:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Hat ha mar megcsalt, akkor tok mindegy, hogy basztatod e ezzel vagy nem.....nem ertem miert csinaljak ezt egyes emberek....


Amugy meg az nem igaz hogy barkinek is szuksege lenne a parja mellett ellenkezo nemu baratokra, tuti akarnak a csajok tole valamit es ez tetszik a baratodnak, hogy bokolnak meg ilyenek, vagy a baratod akar toluk vmit.....


Sajnalom, de muszaj utana jarnod valahogy, lehet nincs semmi, de nekem gyanus lenne. Az enaromnak soha nem voltak lany baratai amiota velem van, egy ket csaj volt korulotte de azt miattam elhajtotta mert tudta hogy rosszul esne...egy normalis embernek ez a reakcioja foleg hogy tudja hogy neked rosszul esik

2013. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tapasztalatból írom neked, hogy az már rég rossz, ha a párodat rá kell venni, hogy foglalkozzon veled. Én azt érzem az írásodból, hogy nagyon szereted a párodat és a kedvében jársz, ahogy csak tudsz-de viszonzásra nem lelsz. Én is így voltam, kedveskedtem a páromnak, mindent megadtam neki testileg-lelkileg, de mégis leszart, éreztem, hogy már nem kellek neki. Ez ellen pedig nem lehet mit tenni sajnos. Szerintem zárd le ezt a dolgot, ez már nem lesz jobb.
2013. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű, elmondod neki, hogy mit érzel, és neked ez rosszul esik, és nem szimpatikusak neked. Ha szeret megérti vagy elfogadja a helyzetet. Végül is veled élné le az életét nem azokkal a szutykokkal, tehát egyértelmű, hogy te vagy a fontosabb ilyen esetben. Ha nem fogadja el a dolgot, az egyértelművé teszi a helyzetet, és vagy kirakod a szűrét röhögve, vagy elásod magad.
2013. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt gondolom, hogy ha van párod, akkor nincs szükséged ellenkező nemű barátokra. Neki is volt régebben egy "havernője" és miután összejöttünk elkezdte hanyagolni azt a lányt és ma már nem is találkoznak, csak néha neten beszélnek. És én azt gondoltam, hogy új barátnői nem lesznek, mert minek. De mégis lettek... Valahogy ha újra érdekesebbé tudnám tenni magam a szemében, akkor nem kellene neki senki más - ahogy régen sem kellett. Csak nem tudom hogy csináljam, hogyan hódítsam meg újra? Nekem sosem kellett direktbe hódítással foglalkoznom, mindig tetszettem a fiúknak... Őt meg most meg kéne hódítanom és nem tudom hogyan csináljam.
2013. márc. 17. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:

az ellenkező nem tényleg necces. ha a csajomról kiderülne hogy fiúkkal spanol ideges lennék, de ezt ő is így gondolja ohgy minek fiúk.

én lányokkal sokszor találkozok de csak társaságban, az azért más....

2013. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Többszöri tapasztalatból írom, hogy színtiszta férfi-nő barátság nem létezik. Vagy ha mégis, akkor az egyik fél a saját neméhez vonzódik. A kiscsajok egyébként tuti rá vannak kattanva a pasidra, aki ezt baromira élvezi nyilván.
2013. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, értem én... De akkor most mi a fenét csináljak? Mt lehet tenni ilyen helyzetben? Én ragaszkodom ehhez a kapcsolathoz - nem akarok vele szakítani, szeretném inkább megmenteni a dolgot. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit tehetnék... :$
2013. márc. 17. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!