Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne foglalkozzon mással, csak velem?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt, hogy amikor megismerkedtünk, qzután kb.két évig Őt nem érdekelte senki más, csak én. Persze a barátaival találkozgatott, de az nem gáz, az tök természetes, én is találkozgatom a barátnőimmel. A gond kb. másfél éve kezdődött, amikor Ő megismerkedett két lánnyal és jóban lett velük. Ő azt mondja, nincs semmi egyik lánnyal sem, csak "jóban vannak", de hogy ez nála mit jelent konkrétan, azt már nem lehet tudni... Nem vagyok egy féltékeny típus, de ez a két csaj az agyamra megy!

Hogyan építhetném le őket a páromról - vagyis inkább mit tegyek, hogy a barátom ne érdeklődjön annyira irántuk, hanem visszataláljon hozzám? Nagyon szeretem Őt és tiszteletben tartom, hogy vannak barátai, de ezek újak és miért van most ennyire jóban velük...? :'(


2013. márc. 17. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
csald meg te is.
2013. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,nem akarlak elszomorítani,de itt egy max 3-4 éves kapcsolatról beszélünk,és már most ott tartotok,hogy a párodat újra megkéne hódítani,hogy visszataláljon hozzád.Ez nagyon rosszul hangzik.Én nem akarok villogni,mert tudom hogy manapság egy jól működő kapcsolat,a sok életbeni szarság miatt eléggé ritka,de én és a férjem 10 éve vagyunk együtt,és őszintén merem az őr oldaláról is állítani,hogy semmi problémánk,a az a bizonyos kémia még mindig tökéletesen működik köztünk,és még sohasem kellett féltékenykednem,sőt én inkább azt tapasztalom vele,hogy ahogy telnek az évek egyre jobban ragaszkodik hozzám.Nálam így van.Gondolom ez lenne a normális,de barátnőimnél is így van,persze van egy két ismerősöm akiknél nem ilyen rózsaszín az élet,de én szerintem így kellene lennie.

És a másik,36 éves nő vagyok,megértő,az életet élvezni képes embernek tartom magam,sok minden hülyeséget csináltam énis,de sohasem féltékenykedtem,MERT...az én férjem nem adott rá okot,és nem is akart rá okot adni.A másik sok mindent megértek,ha a párom ránéz egy másik nőre,és kicsit hosszabban rajta felejti a szemét,nem nagyon érzek semmit,mert nem vakságot fogadott,és énis megbámulom a pasikat ugyanúgy mint ő.Nah ezzel csak azt akarom mondani,hogy nem vagyok az a tipikus féltékeny típus,de az hogy párodnak két hölgy barátja van,akivel járogat ide-oda,esetleg nélküled is....ugyan már ne legyél gyerek!Ébresztő!!!!És még mielőtt lehúzol,kihangsúlyozom nem bántani és leszólni akarlak!De akkor is ébresztő!Ahogy leírtad téged elhanyagol,ő velük viszont nagyon jóban van,és ahogy írtad a csajszik nem igazán szívlelnek téged,ha ezt szemben így mutatják,mit gondolsz mit művelnek a pasiddal ha nem vagy ott?!Most őszintén hölgyeim,hány pasi tudna ellenállni két nő támadásának?!Szerintem még a nagyon hű és a feleségét szerető férfi is gondolkodóba esne!Tisztelt kérdező,inkább próbáld valahogy kideríteni más szemszögből,úgy értem ne a párodon keresztül kérdezgesd(hiszen hülye volna bevallani),kideríteni hogy milyen kapcsolatban is áll a hölgyekkel.És ne legyen lelkiismeret furdalásod,minden okod megvan arra hogy féltékeny legyél,mert téged elhanyagol,és nem foglalkozik veled,velük meg annyira jóban van.Szerintem mielőtt bármit teszel érte,illetve magatokért,hogy ez a kpcsolat szebb legyen,járj ennek a végére,hogy egyáltalán megéri-e.Remélem semmi okod a féltékenykedésre,ha meg mégi kiderülne valami,akkor meg örülj,mert nála csak jobb pasik fognak várni,akik tisztelni és becsülni fognak....

2013. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es válaszoló! :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod és a tanácsaid.

Azóta én is rájöttem a párommal kapcsolatban sok dologra és azt is kiderítettem (egy közös vacsora/bulizás alkalmával, amin mindenki ott volt, a párom is, a két csaj is és én is - meg még páran), hogy mi a helyzet közöttünk és hát sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy jók voltak a megérzéseim vele kapcsolatban, mert az van, amire gondoltam és szinte elképedve figyeltem, hogy ők ketten mintha engem is folyton kibeszélnének a hátam mögött és a párom egészen másképp viselkedik velük szemben, mint ahogy azt egy munkatárstól, vagy "havertól" el lehetne várni. Konkrétan őmelléjük állt, amikor beszólt nekem valamelyikük valami sértőt és nem engem védett meg, meg ilyenek. Na, mindegy, a részletekbe nem akarok itt hosszasan belemenni, a lényeg, hogy ezután a vacsora után teljesen megváltozott a véleményem a kapcsolatunkról és már nem hiszem, hogy bármit is meg kellene mentenem.

Nem ő az Igazi...

Valahol örülök neki, hogy ez kiderült, még most, viszonylag "korán" és nem 10 év után jöttem rá, hogy nem úgy szeret, ahogyan kellene.

Csak most olvastam a kommentedet és hát igen, én is úgy gondolom, hogy ez, ahogy ő viselkedik, nem a normális.

Amúgy alapból én soha senkivel nem vagyok féltékeny típus, ha az aktuális párom megnéz egy csinos nőt, nem borulok ki, sőt, van, hogy én hívom fel a figyelmét, ha utcán, vagy bárhol látok egy "hosszúcombú asszonyt" :) hadd gyönyörködjön. Én is tisztában vagyok vele, hogy ha már féltékenynek kell lenni, az nem jelent jót, ott már nincs rendben valami...

Szóval ennek a kapcsolatnak vége és ezt elfogadtam.

Remélem majd egyszer én is találkozom azzal, aki engem úgy szeret, ahogy Te is leírtad, hogy normális lenne, mert szerintem is az kellene legyen a normális.

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2013. márc. 31. 15:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te ragaszkodsz a kapcsolathoz-a kérdés, hogy a másik fél is ugyanennyire ragaszkodik-e? mert bocsi, de a pasid hozzáállása alapján nem ez érzékelhető. Ilyen esetben pedig annyi értelme van kapálózni mint kb. lekvárt kaszálni.
2013. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!