Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem az exem?

Figyelt kérdés
Nos, 8 hónapja elhagyott az exem egy másik lányért, nagyon nehezen tettem túl magamat rajta. Persze azóta van már párom, ezt meg ő hitte el nehezen :D A lényeg hogy azóta is az exem erőlteti hogy legyünk jóban, én már 2-szer is töröltem pl. fb-ről, telefonszáma meg sincs. A mostani barátnőjével jóban vagyok (lehet fura, de nem rá haragszom), ő már említette hogy valószínűleg azért nem nagyon ír az exem mert fél hogy a barátnője féltékeny lenne :S Szóval... a problémám az, hogy azok ellenére hogy tényleg az exem szeretné hogy haverok legyünk, én nem is ragaszkodom hozzá, akárhányszor ráírok vagy alig ír vissza, tehát akár hetekkel később, vagy ha vissza is ír akkor csak tőmondatokban vagy egyáltalán nem többet egy szónál. Most én várok el sokat a barátságtól vagy tényleg vele van a gond?

2013. márc. 18. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán volt valaha valakid? mert kétlem, egy ilyen kérdés után:D
2013. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4 évig voltunk együtt, ő nagyon szeretett engem, ezt tudom. Én tettem tönkre valamelyest a kapcsolatot mert mielőtt ő szakított volna velem én már elhagytam egyszer 1 hónapra. Az összetörte teljesen, s hiába jöttünk össze akkor újra, ő már másfelé kacsingatott (arra a lányra akiért el is hagyott, valamelyest megcsalva engem).

Én ezek után nem szerettem volna vele jóban lenni, de ő nagyon is. Most meg megfordult a helyzet. Nem akarok tőle mint férfitól semmit, de ha barátságot akar akkor viselkedhetne is úgy, vagy ez nagy elvárás? Rosszul esik hogy 4 év kapcsolat után csak 1-1 szót tud írni ha vmi miatt ráírok (az üzeneteim sohasem tiszteletlenek, semmi olyan nincs bennük ami akárcsak emlékeztetné is arra hogy valaha együtt voltunk). :S

2013. márc. 18. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga se tudja mit akar. Ne kavarj vele... csak a bonyodalom lenne belőle. Ha eddig nem hiányoztál, akkor most miért erőlteti?? Hagyjátok egymást békén szerintem..itt valami nem stimmel hátsó szándéka lehet és biztos te húznám a rövidebben talán épp a kapcsolatodat akarja széttúrni sose lehet tudni. Én elhajtanám..
2013. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont ez az, hogy most meg ő nem ír, ezzel nem széttúrni lehet a kapcsolatomat, hanem elérni azt hogy egyáltalán ne tekintsem őt barátnak. Hátsó szándéka így nem lehet... vagy csak rossz a kivitelezés...
2013. márc. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!