Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá az exem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá az exem, hogy újra lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
2 évig jártunk, sokszor lefeküdtünk. nincs pasija. Szakítás óta kb fél év telt el. Hogy vegyem rá, hogy lefeküdjön velem újra?
2012. nov. 11. 23:16
 1/9 panini ***** válasza:
Először is találkozzatok. Aztán pedig vesd be a régi, jól bevált trükköket, amire mindig ráharapott:D
2012. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az is fontos lenne,hogy neki van már másik kapcsolata? Ha van nem kellene belerondítani!Te sem örülnél fordított esetben!Ha nincs,akkor is elég csúnya húzás,ha csak szexet szeretnél tőle,mert lehet ő utána többet szeretne,vagy azt gondolná újrakezdenéd/folytatnád!
2012. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nincs neki..


ha újrakezdeni is akarná, nem lenne kifogásom ellene.

2012. nov. 11. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:

nemrég írt ki vki egy kérdést arról h a párja gyógyíthatatlan beteg. neki ez a legnagyobb problémája párkapcsolat ügyben.

neked az a legnagyobb gondod h szexelni akarsz.

hát igen, kinek mi. vki jóban-rosszban együtt van a párjával, vkinek meg csak a szex kell.

2012. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fülünyúl ***** válasza:
Sehogy. A felmelegített ex-kapcsolatok sosem jók, sosem működnek. Valószínűsítem, hogy a lány nem is lesz hajlandó lefeküdni veled. Hiszen szakítottatok. Attól pedig, hogy éppen nincs pasija, nem jelenti azt, hogy pont veled akarna szexelni. Néha komolyan nem értem a fiúknak ezt a buta és önző gondolkodásmódját. Nem is érdekli mi van a másikkal, mit gondol, vagy hogy érez, ő meg akarja farkalni, mert egyszer a barátnője volt valamikor és most épp nincs pasija... jézusom.
2012. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem lenne ellenedre,hogy újra együtt legyetek,akkor miért szakítottatok?Mellesleg én is egyet értek azzal,hogy a felmelegített kapcsolat nem jó!Ha egyszer szétmentetek annak oka volt!
2012. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 panini ***** válasza:
A négyes válaszolónak üzenném, hogy az illetőnek nem a párja, hanem a párjának az édesanyja a gyógyíthatatlan beteg.
2012. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező egy balf.sz. Mint a témában kérdezők 90%-a.
2012. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem eddig mindegyik exem sikerült később még megcibálni. Többször is, ès egyszer egyikkel fel is melegítettük a káposztát - azt tényleg nem szabad.

Nekem mondjuk könnyű dolgom van, tudják mit akarok és meg is mondom egyenesen. Mivel már tudják, hogy jó velem - így viszonylag könnyedén beadják a derekuk.

2012. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!