Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá hogy lefeküdjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt barátnőmmel. nagyon szeretem és ellenálhatatlan vágyat érzek hogy magamévá tegyem mikor mellettem fekszik.....úgy látszik hogy ő nem így érzi mert mindig elutasít! Pedig már nem szűz.....
2010. márc. 25. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Recskázz előtte, hátha veszi a lapot...
2010. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tegyél célzásokat, izgasd el.

amikor melletted fekszik kezd el csókolgatni a vállár, aztán a nyakát, izgasd a mellbimbijét, nyomd neki a szerszámod a hátához vagy fenekéhez amelyik jobban tetszik és elérhetőbb, hogy érezze mennyire vágysz rá. ha ezek után is nem-et mond akkor egy darabig nem lesz szex.

2010. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy miért utasít vissza. Lehet, hogy ő még túl korainak tartja
2010. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már rákérdeztem de nemtudott rá mondani semmit ......az előző pasijával lefeküdt.... velem nem ! Nagyon idegesít...
2010. márc. 25. 23:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Együtt alszotok de nem ..... ?
2010. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fizess neki!!!
2010. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát pedig csak az a két lehetőséged van hogy megkérdezed hogy miért nem akarja.... vagy megerőszakolod:D tanácsolom az első verziót:D
2010. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az első pasijával nem volt az igazi, és most fél ettől.Beszéljetek róla.
2010. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt valami nem frankó. Lehet hogy már nem szeret annyira és csak fellángolás volt az ő részéről.

De azis lehet hogy nem akarja túl hamar odaadni magát mert fél attól hogy nem becsülöd meg annyira, lehet ez történt az előző pasijával is. Sztem beszéljétek ezt meg a következő alkalommal ha mellette feküdsz.

2010. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az hogy hagyd békén egyelőre. Mármint semmiképp se erőltesd a dolgot. Valószínü h az lehet a dologban amit előttem is irtak, h nem akarja magát ,ég odaadni. Tul korainak érzi vagy ilyesmi. Ő is vágyik rád de ő nőből van és kitartobb. Engedd, h ő kezdeményezzen.
2010. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!