Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak van egy haveri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak van egy haveri köre, 30 évesek, s naponta találkoznak, együtt nyaralnak, a szabadidejük nagyrészét együtt töltik. Hogyan kedvelhetnék meg őket?

Figyelt kérdés

(10-12-en). Én nem igazán kedvelem őket, de ha nem vagyok velük elég kedves, ha nem kérdezem őket semmiről - persze semmi közös témám velük, mert ők évek óta együtt vannak, s nosztalgiáznak állandóan - akkor otthon megy a letolás:(

Nem érzem, hogy nem viselkedem megfelelően, hisz nincs sok szabadidőm, s azt mégis arra szánom, hogy köztük üljek, s végighallgassam őket.

De nem lehetne valahogy nem utálni őket? Tényleg egészséges, hogy az ember 30felett csak a haveroknak él?


2008. jún. 10. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló problémáim a párommal(lány vok), igaz ő 23éves. Az előzőekben tanácsolták, h egyenesen mond meg a párodnak, h mi a kifogásod a bandázás ellen, de tapasztalatból mondom, h a beszélgetés végére a következő lenne a tényállás: A pasid ugy gondolná, h nem vagy hajlandó elfogadni a barátait és arra kérne jobb esetben, h alkalmazkodj, rosszab esetben pedig te lennél a rossz az egész történetben...Szóval sztem próbáld meg megbeszélni vele, de ha nem figyel arra, h te kivel érzed jól magad és kivel nem, akkor civódások tömkelege vár még rátok:(

Azért sok sikert!

2008. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk sokat, s ott tartunk, hogy már én vagyok a rossz,, másrészt nélkülem nincs kedve menni, tehát, ha nem megyek, akkor miattam nem mehet.

nincs alternatíva, ha nem szeretem meg őket, akkor az időm számomra jelentős részét sok unszimpatikus idegennel kell töltenem.

2008. jún. 10. 12:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányok! Vannak ám normális hapsik is! Akik odafigyelnek Rátok! Akikkel meg lehet beszélni a problémákat, és kompromisszumot kötni velük! És nemcsak a saját érdeküket nézik! Én már találkoztam többel is. Önző disznókat ejteni kell, akármilyen fájdalmas is. Nem alkalmasak sem hosszú, komoly kapcsolatra, sem családalapításra, sem közös jövőre. Ha már fiatalon nem figyel Rátok oda, akkor mi lesz, ha 40 évesek lesztek?
2008. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok, nagyon is átérzem a gondodat, mint mondtam hasonló cipőben járok, nekem 3 éve van barátom és összeszükült gyomorral megyek el egy-egy baráti összejövetelre, mert nem kedvelem a társaságot. Én is tűrtem sokat, csak, h neki jó legyen, de nálunk már odáig fajult, h egy szombat este felálltam és hazajöttem. Dúrván hangzik, de választania kell előbb v.utóbb, mert nem adhatod fel önmagad, csak azért, h a másiknak jó legyen. Szürke egérként kellet végigülnöm ezeket az estéket, ugy h rám se bagózott senki.ha egy pasinak ennyire fontos a haveri társaság akkor mindig háttérben leszel, te érzed meddig tudod csinálni..... de jó vége nem lesz (tapasztalat):(
2008. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagyis az utolsó előtti hozzászóló voltam
2008. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!