Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bizonyíthatnám a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bizonyíthatnám a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a páromba. Ő is belém. Közös jövőt terveztünk midig is.

Mostanában derült csak ki számomra, ő végig attól félt, hogy el fog veszíteni. Úgy érzi kevés lesz nekem, nem tud eleget adni. Nem a hűségemet vagy a szerelmemet kérdőjelezi meg, önmagában nem hisz, hogy eleget adhatna.

Rendkívüli ember, jobbat nem is kívánhatnék.

Hogyan bizonyíthatnék neki? Mit tehetnék, amitől megérti, hogy mindent megad nekem?

Félek, hogy elveszítem.


2013. márc. 17. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Fogd meg erősen a kezét és akkor nem veszíted el.
2013. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mutasd meg neki ezt.
2013. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem a hűségemet vagy a szerelmemet kérdőjelezi meg, önmagában nem hisz, hogy eleget adhatna."


Ezért megkérdőjelezi a hűségedet vagy a szerelmedet (különben nem kéne NEKED bizonygatnod mennyire szereted őt).


"ő végig attól félt, hogy el fog veszíteni."


Mégpedig azért mert ahogy írtad önmagát nem tartja elég jónak, úgy érzi bármikor találhatsz nála jobbat és hogy fogsz is egy szép napon - viszont ha ilyet feltételez rólad (hogy bármikor elhagyhatod őt) akkor már bocsánat de hol van a BIZALOM?. Nem bízik önmagában és ezért nem bízik benned se és mindkét problémára tőled vár (ideiglenes) megoldást mégpedig úgy hogy majd te bizonyítod neki a szerelmedet. (Ha bízna benned akkor felfogná hogy anélkül is kimutatod az érzelmeidet hogy ő azt kierőszakolná belőled). Plusz az is mellékes a számára hogy míg te megbízol benne(?) ő megvonja tőled a bizalmát (attól akit állítólag szeret).


A párodnak önbizalom kell (olvasson mondjuk önismereti témájú könyveket). Én egy tippet tudok adni neki:


[link]

2013. márc. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bizonyosság belőle hiányzik, kívülről nem adható meg.

Neki kell valahogy erősítenie az önbizalmát.


Te pedig olvasd el Gary Chapmantől A szerelem pszichológiáját, és jöjj rá a kedvesed szeretetnyelvére, és és akkor mindig ki tudod fejezni neki a szeretetedet úgy, hogy ő azt élje meg, hogy szereted.


De ez önmagában kevés, neki kell megerősítenie az önbizalmát ahhoz, hogy felhőtlenül, önkínzó gondolatok nélkül élvezni is tudja, amit Tőled kap.

Nekem a kineziológia segített ebben a legtöbbet.

2013. márc. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az esetedben már nem a szerelmet kellene bizonyítani! Sajnos önértékelési zavarai vannak a párodnak! Legyen állandó viselkedési formád,kiszámítható véleményalkotásod a párod biztosan tudja mikor,milyen esetekben hogyan döntenél illetve hogyan viselkednél! Teljesen felesleges örökösen bizonygatnod a szerelmedet, mert ezáltal csak ellaposodhat a kapcsolatotok továbbá belefáradsz,megunod a bizonygatásokat!
2013. márc. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!