Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a Szerelmemet?

Mivel lepjem meg a Szerelmemet?

Figyelt kérdés

Nem lesz sem születésnapja, sem hasonlók, egyszerűen csak szeretnék Neki valami ajándékot venni, valamivel meglepni, mert nagyon szeretem Őt.

23 éves férfiről van szó.És van 3 napom az ajándék kitalálására és megvételére, ugyanis 3 nap múlva találkozunk.

Várom a tippeket, köszönöm!:)


2012. febr. 20. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Rolex karóra:)
2012. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 étoile et lune ***** válasza:
Vegyél valami jó tangát, és vedd fel neki. Vagy itt még nem tartotok? Amúgy nincs ötletem, pasiknak egyszerűen nem lehet mit venni...
2012. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak spontán meglepetésről van szó akkor pl. a párom kedvenc nassolnivalói a mogyorós m&m's és a wasabis mogyoró, néha veszek neki egy- egy csomaggal csak úgy. Vagy sütök egy tepsi pogácsát, mert azért is odavan.

Szerintem neked sem kell óriási dolgokban gondolkoznod, az apró figyelmességek gyakran többet jelentenek bármilyen nagyobb, drága pénzért megvehető dolognál.

2012. febr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finom vacsit, fogyasszátok vörösborral, aztán hagyd, h kihámozzon a legszebb fehérneműdből és szeretkezzetek hajnalig. :)
2012. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugorj elő a szekrényből és ordísd, hogy "huu".
2012. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Theorba ***** válasza:

Feltehetőleg Te nálunk sokkal jobban ismered a "célszemély"-t.

Miből gondolod, hogy a kedvesség magvát adó, épp a belső tájékozódásból következő dolgokkal mi is tisztában lehetnénk?


Én "lemennék alfába", s megpróbálnám NEM megspórolni a személyiségébe való belehelyezkedést.

Ha ez meg van, a többi már magától jön.

2012. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!