Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan lepjem meg?

Így hogyan lepjem meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm január 30.-án lesz 22 éves. Nem szeretne elmenni bulizni, így az kilőve. Gondoltam szervezek neki egy kis összejövetelt, mert mégis csak szülinapja lesz...

Neki nincs olyan igazi legjobb barátnője vagy ilyesmi, inkább csak haverok, régi osztálytársak, ismerősök. Már óvatosan felhoztam a témát, hogy lenne-e kedve találkozni pár jó ismerősével... De azt mondta nem nagyon, mert ők sem nagyon keresik, ő miért keresse őket?...

Szerintem ezt hülyén fogja fel, és én szeretnék neki szervezni egy kis összeröffenést, úgy, hogy elbújnak a lakásban, és a sötétből előugranak. Pár ismerősről lenne szó. Mit gondoltok, ez így jó ötlet, vagy inkább hagyjam az egészet? Nem akarok vele ezt megbeszélni, mert pont a meglepetés lenne a lényeg...


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 22. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vidd el egy jobb étterembe egy meglepetésvacsorára ha ez a helyzet.
2012. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok.

Sikitófrászt kapnék ha kérés ellenére idecsőditene embereket a párom,mondván bulizzunk.

aztán takarithatok,meg érezhetem magam rosszul velük.Ha bulizni akarnék,akkor szólnék.


Én is inkább a kettesben romantikázva,vagy ketten valahová elmenve tipusu ünneplős vagyok.

24/N

2012. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján szerintem hagyd a meglepetésbulit, mert igencsak rosszul sülne el. A közös éttermes vacsora jó ötlet. Ne csődítsd össze a szerinted jó ismerőseit, mert a barátnőd nem biztos, hogy ugyanígy gondol azokra az emberekre.
2012. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A takarítás nem gond, mert nálunk ő főz, én meg minden mást csinálok. Tehát ő soha nem takarít, csak én. :) És nyilván nem főznie, majd rendelnénk valamit.

Egyébként szokta őket emlegetni, a régi szép időket, hogy majd kéne velük találkozni stb. Most a régi osztálytársakra gondolok. Munkatársai, meg pár közös barát szóba jöhet. Azt mondta, lenne kedve valamihez, csak bulizni nem akar menni. Én viszont nem szeretném "ráerőltetni" a régi ismerősöket, csak például amikor elmentünk régebben bulizni velük, nagyon jól érezte magát.

2012. jan. 22. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

én akkor sem erőltetném


vidd el vacsizni,vagy wellnesezni

2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon pipa lennék!
2012. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lepd meg inkább valami mással! Ne kelljen már születésnapján "jópofizni". Főzz neki valami finomat, vidd el valahova, vegyél neki virágot, gyertyafény és kényeztesd vagy bármi. De szerintem is hanyagold a bulit.
2012. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül nem lesz buli.

2012. jan. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!