Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg őket köszönet...

Mivel lepjem meg őket köszönetképp, valami nagyon ütőset szeretnék?

Figyelt kérdés

2 napja volt a szülinapon. Reggel az udvarban egy csodaszép autó várt, hatalmas masnival a motorháztetőn!

Az első autóm, és elmondhatatlanul boldog vagyok, teljesen meglepetésként ért, mert még csak meg sem említettem soha, hogy szeretnék autót.


Szeretném nekik valamivel meghálálni, de nem csak az autót, hanem mindent, amit az életem során kaptam tőlük(nem feltétlen anyagi jellegű dolgokat),a szeretetet, a törődést, hogy csodálatos szülők, és azt, hogy igazán szerencsésnek mondhatom magam, hogy Ők a szüleim!


Szeretném, ha a meglepetés tükrözné, hogy nem csak az autót köszönöm meg, hanem az egész eddigi életemet, és az ez utánit is!!!:)


Van félretett pénzem, nem olyat szeretnék, hogy főzök nekik valamit, vagy virág, csoki stb...


Szívem szerint zenészeket hívnék (van zenész ismerősünk)

meghívnám a szűk családot, és csapnánk egy nagy bulit. Hangfal, mikrofon, írnék nekik egy kis levelet, amit felolvasnék, de bele fulladnék a könnyeimbe az a gond:')


Viszont másik részről azért tartom rossz ötletnek, mert nem szeretném, ha a család előtt "rongyrázásnak" tűnne, na értitek....:S bár nem olyanok hál istennek, de ki tudja mit gondolnának.


Szerintetek? Adjatok ötletet!:)


23N


2011. aug. 31. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék egy levelet amibe leírom a dolgokat stb és befizetném őket mondjuk egy wellness hétvégére hogy pihenjenek. De amit te írtál az is nagyon jó ötlet. :)
2011. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a hétvége nem jó:( sajnos rengeteget dolgoznak, nyaralni is csak fix időben tudnak elmenni egy hétre, nagyon maximum még plusz egy hétvége.
2011. aug. 31. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28. volt a szülinapom! És 15,000 ft-ot kaptam összesen! De én SZERINTEM az a legjobb ha lefoglalod a wellness hétvégét egy szállodába anélkül, hogy ők tudnának róla, majd előtte 1-2 nappal megmondod nekik, hogy hétvégén mennek pihenni és megmutatod nekik a foglalást a gépén, így már nem mondhatják le a hétvégét! De az még jobb lenne, ha nyernél egyet!
2011. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy nem tudnak elmenni!:S saját vállalkozásban dolgoznak, igaz nincs konkrét főnökük, de nem tudják itt hagyni. Tényleg nem jó a hétvége:(
2011. aug. 31. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

És milyen kocsit kaptál, újat?

Én is inkább ilyen utazás félét javasolnék, és ha úgy megoldható addig helyettesítenéd őket a cégnél, vagy amikor arra az 1 hétre vagy hétvégére elmennek pihenni akkor azt te szerveznéd meg.

2011. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy Renault Megane rs-t!:-) Az a gond hogy en ismerem oket, annyira nem orulnenek a hetvegenek, pedig boven rajzuk ferne. A bulit jobban ertekelnek, vagy valami mast! Bocsi az ekezetekert, telorol irok!
2011. aug. 31. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az nem semmi ajándék, gratulálok hozzá.

Ha a buli lenne szerinted a legjobb akkor azt add. Olyat adj aminek tudod hogy örülnének.

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!