Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg az imádott...

Sugarpirate kérdése:

Mivel lepjem meg az imádott édesanyukámat? Valami olyan ajándékra gondoltam ami mindig rám fogja emlékeztetni, hogy mennyire szeretem!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm
2011. dec. 8. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mennyit szánsz rá?
2011. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy képpel rólad. Vegyél egy egyszerű keretet, amit feldíszíthetsz neki. Talán írd rá a keretre, h a "legjobb Anyának", v vmi ilyesmit.
2011. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdés, hogy mennyi a keret rá. Amúgy szerintem ha van több rá akkor egy kis fotókönyv ( [link] ), ha kevesebb akkor fotóalbum , azt legalább saját kezeddel díszítheted is.
2011. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok az a csöpögős ajándék kedvelő típus, de egy kulcstartó, aminek a másik fele anyudnál van talán jó ötlet.
2011. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha tényleg imádod édesanyádat, akkor nagyon is tudnod kellene, hogy minek örülne ...
2011. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy ideig külföldön éltem és anyunak nagyon hiányoztam (persze ő is nekem). Ezért karácsonyra vettem neki egy aranyláncot egy medállal, amire ez volt írva: "anya, kicsi lánya". Amikor átadtam neki, mondtam, hogy látod, így mindig veled leszek amíg haza nem jövök. Nagyon sírt a meghatottságtól és azóta is a nyakában van mindig... pedig azóta már itthon élek újra... :-)))

2011. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

én kb 2-3 ezer forintot Tudok rászánni, mert annyi van :)

de nagyon jók az ötletek :D

és tudom hogy tudnom kéne hogy mit vegyek neki de nem tudok semmit kitalálni :S

2011. dec. 9. 05:57
 8/8 anonim ***** válasza:
6. Remélem vessző nélkül van a medálon, mert akkor anyád egy helyesírási hibát hordoz a nyakában (Y)
2011. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!