Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg maradi vagy, meg élnem kéne még 28 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és van egy párom, akit szeretek, de csak ő volt nekem mindenhogy (8 éve vagyok vele) Azt mondják ismerősök nem vagyok normális, milyen férfi vagyok stb, hogy 28 vagyok és csak egy barátnőm volt eddig, mert hogy sose volt semmi, még egy csók se volt más lánnyal,
2013. márc. 12. 11:22
1 2
 11/17 fospuska ***** válasza:
dehogy dobott...
2013. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem úgy értette, hogy "akkor dobott ki 8 évet", ha a barátaid hatására most hirtelen úgy döntesz, hogy tényleg élned kell még, mielőtt...
2013. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak nyomi emberek, akik szimplán irigyek a boldogságodra.
2013. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz mással ha neked ö a megfelelő csaj
2013. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszi 12-es! Látom azért vannak akik értik mire gondoltam, nagyon előrevetítve a dolgot.

Nincs az a barát, az a pénz amiért én egy 8 éves amúgy jól működő és boldog párkapcsolatot lecserélnék a csajozás kedvéért ami rohadt nagy lutri.."Kiélni magunkat" akkor fontos ha belül hiányérzetünk van miatta. Nem mert mások azt mondják. Nem mindenki igényli, van akinek a forever love többet ér. És nemhogy nem szégyelli BÜSZKE rá, hogy ő fiatalon megtalálta élete párját :) Nem azt jelenti, hogy minden jóból kimarad. Ha neked nincs ilyen igényed és boldog vagy a pároddal ne érdekeljen ki mit mondd! Akkor csak hajrá előre!! :D

2013. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De én az ilyen barátokat gyorsan lecserélném!!
2013. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg még barátnőm se volt 28 évesen. Szvsz kinek mi köze hozzá hogy hogy éljük az életünket??
2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!