Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki az ha 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha 14 évesen még egyáltalán nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom mert szinte minden barátomnak már volt vagy van barátnője. Szerintem én nem nézek ki rosszul sportolok nem tudom miért nem jön össze a dolog. Nagyon szomorú vagyok

:(


2013. márc. 9. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szard le, nem attól leszel menő
2013. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De én nem menő akarok lenni hanem akarok egy jó csajt!
2013. márc. 9. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
ettől te nem vagy kevesebb tőlük.. ha neked még nincs rá szükséged vagy nem jött össze akkor ez van.. amúgyis ráérsz még
2013. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ismerek valakit aki 25 éves és még sosem volt egy komoly kapcsolata sem az anyjával él és még szűz. de attól még senkitől sem kevesebb,sőt!! ritka jó fej srác!!! ha búza lennék megdugnám :D 22F
2013. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki hanem magánügy.
2013. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindennek eljön az ideje!! Ne aggódj! Amúgy ha jól nézel ki küldj képet és beajánlom pár isminek hátha. De nem kell rágörcsölni
2013. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

És mit csinálsz 14 évesen egy csajjal? Elmondhatod magadról, hogy van és kézen fogva járkáltok az utcán?


Wooooooooooooow!

2013. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17 vagyok és még nem volt hosszas párkapcsolatom, csak rövidek... pedig nem vagyok csúnya srác :D Ne aggódj, jön magától!
2013. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha azért szeretnél barátnőt, hogy ne érezd ezt cikinek, akkor ez már az elejétől rossz. Amúgy nem ciki, hiszen az embernek szerelemből kell valaki maga mellé, és ha te még senkibe nem szerettél bele, akkor nincs miért szégyenkezned. Ha pedig valakibe beleszerettél, de visszautasított/nem vallottad be neki, már más kérdés.
2013. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó nem menőségből akarok barátnőt hanem egyszerűen nagyon vágyom rá.
2013. márc. 9. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!