Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki az ha 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha 14 évesen még egyáltalán nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom mert szinte minden barátomnak már volt vagy van barátnője. Szerintem én nem nézek ki rosszul sportolok nem tudom miért nem jön össze a dolog. Nagyon szomorú vagyok

:(


2013. márc. 9. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki.. csak azért ne akarj össze jönni senkivel mert az ciki, hogy nincs barátnőd..Egyáltalán nem az..legyél kedves és figyelmes, de ne nyálas.. akkor össze fog jönni..;)

14/l

2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 FamiR válasza:

figy haver,nem vagy egyedül :/

most itt irhatnék hoszu szöveget de semmi értelme ere pár mondat is elég ara hogy nekem(és sztem nekedis)miért kéne egy csaj

Már vágyunk arra hogy valaki ép anyira szeressen minket ,ahogy mi őt.(nem ugy mint pl szülő gyerek vagy tesó ,hanem mint olyan személy akibe szerelmesek vagyunk )

14/f

2013. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De egyszerűen az vagyok próbálkoztam egyszer egy lánynál figyelmes voltam vele meg minden és amikor egyszer el akartam hívni visszautasított hogy nem vagyok az esete.
2013. márc. 9. 21:41
 14/17 anonim ***** válasza:

Ciki . Persz ez erkőlcsők azt mondják nem az viszont a szerencsésebeknek már 10évesen őszejőn az első pekheseknek meg csak akor amikor prostihoz fordulnak. És az nagy hüjeség hoy kedves légy velő sose látam ojat hogy azért ne lene csaja valakinek mert paraszt sőt a legnagyob parasztoknak vanak a legjob csajaik. Mert ők nem paráznak hanem cselekednek be szolnak nem gondolnak 20át mindent.

Ha kedves próbálsz leni azal csak magadnak ártasz .

2013. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De én nem tudok bunkó lenni nem vagyok az a típus.
2013. márc. 9. 22:22
 16/17 anonim ***** válasza:

16F vok sose volt barátnőm..

Am itt gyiken a rekord asszem egy 33 éves tag volt akinek még sose volt b.ője szval ne aggódj

2013. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó hogy ezt úgy mondom, hogy van barátom.. de nem baj..:'D

Szóval..eljön az ideje.. úgy is találsz egy lányt majd akit nagyon szeretni fogsz és ő is téged. Sok sikert, én szurkolok! ;)

14/l

2013. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!