Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg maradi vagy, meg élnem kéne még 28 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és van egy párom, akit szeretek, de csak ő volt nekem mindenhogy (8 éve vagyok vele) Azt mondják ismerősök nem vagyok normális, milyen férfi vagyok stb, hogy 28 vagyok és csak egy barátnőm volt eddig, mert hogy sose volt semmi, még egy csók se volt más lánnyal,
2013. márc. 12. 11:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* vagyok (bocsi)
2013. márc. 12. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:

mindenki azt csinál amit akar

Te nem vágysz másra, ehhez senkinek semmi köze

sok fiú van így, csak azokról nem tudsz

Te döntesz, ne másra hallgassál N

2013. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 fospuska ***** válasza:
ha neked így jó,sz@rd le,mit mondanak a többiek. valószínűleg sok mindenből kimaradtál,de nem tennék magamon erőszakot mások véleménye miatt.
2013. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem biztos, hogy baj, ha "sokmindenből kimaradtál". Inkább örülj neki, hogy nem volt kismillió szar kapcsolatod, mielőtt találkoztál azzal, akit szeretsz...
2013. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan maradj vele. Ne halgass mások véleményére. Ha tényleg szereted ôt nem számít az h ki mit mond. Rengetegen vannak úgy ahogy te és boldogan élnek a párjukkal.
2013. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
basszus, örülj h van egy ilyen remek kapcsolatod, ezerből egy vagy. légy boldog benne és ne engedd el soha.
2013. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Buta vagy, ha emiatt aggódsz. Te jársz jó úton de sajnálom a barátnődet hogy mert kidobott 8 évet az életéből. A barátaid pedig nem barátok, rosszat akarnak nem jót. Majd x év múlva rájönnek, hogy az alkalmi szex már nem hoz boldogságot és nem lesz kihez odabújni esténként és verik a fejüket a falba.

Örülj inkább, hogy ez neked megadatott. Másnak még egy éves kapcsolat se jön össze te meg itt panaszkodsz mert nem volt más??? Az embereknek tényleg semmi sem jó.

Szar az értékrendje a haveroknak de majd rájönnek hogy fals és utána neheztelhetsz rájuk mert szétbomlasztották a kapcsolatodat.

2013. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, amikor összejöttem asszonnyal. Most 35 vagyok. És akkor mivan?
2013. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem aki mások véleményére hallgat és nem a szívére az meg is érdemli a sorsát!!
2013. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Te jársz jó úton de sajnálom a barátnődet hogy mert kidobott 8 évet az életéből."


Ő miért dobott ki 8 évet?

2013. márc. 12. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!