Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt kapcsolatokból megmaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocskos26 kérdése:

Volt kapcsolatokból megmaradt emlék tárgyakkal (pl. ajándékok, képek) ki mit csinál?

Figyelt kérdés
Gondolok én arra hogy az emlékekkel ki mit szokott csinálni. Megszoktátok tartani és elrakni valami helyre, vagy netalán tűzbe vagy kukába kidobni.
2013. márc. 11. 10:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hozzám költözött a barátnőm, és takarítás közben megtalálta a volt barátnőim képeit, leveleit, nem csinált hisztit, csak kb. 3 napig szótlan, visszahúzódó volt. azóta mindent kidobtam, mert egy emlék, egy fotó a múltból sem ér annyit, hogy ő rosszul érezze magát tőle, hogy azt gondolja, hogy azért tettem el ezeket mert még mindig számítanak, vagy érzek valamelyik iránt bármit is.
2013. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-eske Szerinted ezt ki veszi be? Főleg egy olyan pasinál aki ezerrel minden apró darabjához ragaszkodik?:D
2013. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es: ezt gyönyörűen összefoglaltad :D
2013. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem nagyon van képi, tárgyi emlékem senkitől, csak egy barátnőmtől. Azok el vannak csomagolva egy szatyorba és el vannak sűlyesztve a szekrény mélyére.
2013. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

megtartottam mindent. Nincsenek kitéve, de nem is dugtam el őket egy sötét zugba. Az aktuális párom miatt fix hogy nem dobnék ki semmit, ahogy én se kérném hogy dobálja ki az ő emlékeit.

Szerencsére eddig még nem lett vége egy kapcsolatomnak se úgy, hogy gyűlölködve gondolnék vissza a lányra, szóval nem kellett semmit tűzbe dobálni

2013. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én kidobtam mindent, kivéve a nagyon értékes ékszereket, azokat a dobozukban elraktam a fiókba. Gondolkoztam, hogy eladom őket, de aztán visszakérte az ex és eladta ő :D :D
2013. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Leveleim vannak elrakva még régről, a szüleimnél a lányszobámban egy dobozba. Azokat meg is tartom, mert ma már amiatt is különlegesek, hogy papírra, kézzel írták őket.

Haszontalan ajándékaim nincsenek. Akivel jártam, azzal már az elején tisztáztam, hogy utálom a porfogókat, ne adjon nekem hógömböket, fényképeket, plüssöket senki. Így főleg virágokat kaptam - azok idővel elhervadtak és kidobtam őket, valamint ékszereket, azokat a mai napig hordom.

Két komolyabb kapcsolatom volt, ami már véget ért, ott kaptam különféle használati tárgyakat, azokat is használom. A párom előtt nem titok, hogy például a fülesem az exemtől kaptam, ő se csinál problémát belőle.

Nem vagyok egy nosztalgiázó típus, ha ránézek egy-egy ilyen tárgyra, nem okoznak gondot a feltörő emlékek :)

2013. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!