Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy ilyen férfi mellett, a lehető legkevesebb fájdalommal élni?

Figyelt kérdés

Adott egy 29 éves pasi akit én mindennél jobban szeretek!

4 éve ismerjük egymást, ezalatt a 4 év alatt folyamatos kapcsolatban voltunk, ami igazából nagyon bonyolult.

Tekintve hogy ő elég csapodár típus ezért sokszor volt hogy összejöttünk, rövid ideig együtt voltunk majd közölte hogy inkább szakítsunk vagy megcsalt amit én megtudtam és akkor meg én közöltem hogy akkor inkább szakítsunk.

De valamiért mégis mindig visszatalálunk egymáshoz, részemről nyilván azért mert szeretem, részéről nem tudom mi az indok, de néha, 1-1 viselkedéséből, megnyilvánulásából úgy tűnik mint ha ő is érezne valamit..


Szóval most az a helyzet, hogy megbeszéltük, találkozunk, eljárunk moziba, bulizni, nyaralni, utazni stb de ha úgy alakul akkor 1-2 éjszaka mással részemről és részéről is belefér.

Nyilván én nem fogok senki mással szexelni hisz fülig bele vagyok zúgva de nyilván ő fog, mert eddig is ilyen életet élt, ráadásul szakmájából kifolyólag rengeteg szupercsini nővel találkozik és ő is tök jó képű, így nyilvánvaló hogy fognak majd történni dolgok ahogy eddig is történtek..


Olyanok véleménye és tapasztalata érdekelne, akik éltek már ilyen nyitott kapcsolatban, vagy nem is tudom hogy nevezzem ezt.. Hogyan lehet ebben minimálisra csökkenteni a fájdalmat?

Jó, nyilván nem fogja bejelenteni minden egyes félremenését, de azért gondolom fel fog majd tűnni, lesznek jelek stb.


Lehurrogást légyszi ne, nyilván azért vagyok vele mert szeretem és nem hiszem hogy tudnék nélküle élni és inkább vele maradok még ha ilyen áron is, de így legalább vele lehetek!


2013. márc. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A nyitott kapcsolat csak azoknak való akikben egyáltalán nincs féltékenység. Benned van. Ebben a helyzetben te csak tönkre mész. Zárd ki teljesen ezt a férfit az életedből. Fájdalmas lesz, de ha vele maradsz még nagyobb szenvedés vár rád.

Írom ezt úgy, hogy én mindig nyitott kapcsolatokban éltem. Nekem ment, de alapból megvan az ehhez szükséges személyiségem. Neked a leírás alapján nem való ez a dolog.

2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Akár kérsz lehurrogást, akár nem, én azt mondom, hogyha ebbe belemész, akkor így jártál.

Ilyen kapcsolatba épeszű ember csak akkor megy bele, ha számára belefér, hogy olykor mással kalandozik mind ő, mind a párja. Ha te ezt nem tudod elfogadni, minden egyes "félrelépésnél" összeszorul a szíved, akkor bizony szenvedni fogsz nagyon is, hiába beszéltétek meg, hogy ez így lesz... Még is mit vársz egy ilyen alaktól? 4 év alatt nem változott meg a kedvedért, hány évet várnál még? Avagy miért jó neked megalázottságban élni, ha képtelen vagy elfogadni, hogy neki te csak ennyire kellesz?

4 év alatt csak néha érezted, hogy szeret? És így akarod leélni az életedet? Na ja... neki nyilván marha kényelmes, hogy mindig ott vagy mellette, mindig mindent elnézel és megbocsátasz neki, hülye lenne változtatni az életstílusán. :)

2013. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Aranyos vagy :)


Majd akkor milyen édes leszel, mikor öregen, fáradtan, túl az életed delén arra a borzalomra eszmélsz ,hogy téged nem is szeretett soha senki és az életben nem tudsz semmit felmutatni és már esélyed sem lesz, mert megöregedtél.


Néha kerget az ember délibábokat, ha csak egy mesevilágba élsz, mehetsz a diliházba is, mert ez nem lesz élet soha.


Nagynéném 48 évesen jött rá, hogy 23 évet eltékozolt az életéből, nem élt csak a "szerelmének" aki hasonlóan nőnek nem, de moslékos vödörnek annál inkább nézte, akibe néhanapján jó üríteni. És akkor azért volt boldogtalan, mert a férfi nélkül nem tudott élni, a férfi halála után meg azért volt boldogtalan mert rájött hogy tud élni nélküle is, de egy álma sem valósulhatott meg, mert folyton a férfi után mert.


Én remélem Cspike Rózsikám, hogy minél előbb elvered magad álmodból, mert sajnos a királyfid nem téged keress.


Szép jövőt!

2013. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Hiába nem kérsz lehurrogást...igazából sajnállak, és ilyenkor csak az segít, ha nem is túl szépen, de felnyitják a szemed.

Te nyilvánvaló, hogy szereted..de hogy ő miért tér vissza hozzád?? mert ezt kevés NŐ tűrné el, egy baleknak tart, akivel mindent megtehet!

Térj észhez, és szakíts vele!

2013. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
nincs módszer a fájdalom csökkentésére. olyan lelki alkat vagy és úgy szereted, h ez neked fájni fog. ezért ebben nem tudsz itt jó tanácsokat kapni. "nyilván azért vagyok vele mert szeretem és nem hiszem hogy tudnék nélküle élni és inkább vele maradok még ha ilyen áron is". majd elmész, ha úgy érzed, ez túl nagy ár, túl nagy szendevés egy kis örömért. de ezt a fájdalmat enyhíteni nem lehet
2013. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolat, édeshármas meg az ilyen dolgok azoknak valók akik tudják kezelni. Te szerelmes vagy a pasiba és nálad a monogám kapcsolat a normális így szerintem soha nem fogod tudni megszokni a nyitott kapcsolatot. Kár próbálkozni vele, csak azért van veled mert így nyugodtan kalandozhat mindíg lesz egy biztos pont de hogy nem tisztel az holtbiztos. Ha így élsz majd egyre fájdalmasabb lesz és szerintem eljön majd az a pont amikor a felgyülemlett dolgok együttesen rosszabbak lesznek attól mitha szakítanál vele. Ébredj fel, a pasi alkalmatlan egy normális kapcsolatra, neked meg nincs jövőd vele.
2013. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

0%? ti valamit nagyon tudhattok...

2013. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nekem majdnem pontosan 8 év így ment el az életemből, a legszebb 20-as éveim. Neked ketyeg az órád, ha szeretnél majd családot, nem mindegy kivel pazarlod az éveidet. A férfinak később is lehet gyereke, közel a negyvenhez akár, valami fiatal fruskától.

Ne hitegesd magad azzal, hogy happy end lesz a vége. Akit én hasonlóan hozzád mindennél jobban szerettem, a végén mást jegyzett el és vett el feleségül, azt hallottam már gyerekeik is vannak. Engem csak használt, kényelmes voltam a sok kaland mellett és megértő meg szerelmes, meg jó nagy barom! Boldog vagy?

2013. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!