Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti meddig tartanátok...

Hölgyek! Ti meddig tartanátok ki egy olyan férfi mellett akinek most nem éppen jól alakulnak a dolgai és nincs jó passzban?

Figyelt kérdés
Úgy értem meddig várnátok amíg kicsit helyre rázódik?
2012. febr. 14. 20:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Párkapcsolat nem ezektől függ. Ha te csak pénzé hajtasz akkor hagyd ott... Csak azért mert nehéz idők vannak, miért kéne ott hagyni? De most komolyan...
2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan mit jelent a nem jó passz?
2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
most jelenleg nincs munkája,de keres csak nem talál,de mellette jár iskolába.1 éves a kapcsolat,4 hónapja nincs munkája.
2012. febr. 14. 20:45
 4/32 A kérdező kommentje:
és a szüleivel sincs valami jó viszonyba
2012. febr. 14. 20:46
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Akiben ilyen jellegű kérdés megfogalmazodik az jobb ha mihamarabb pontot tesz a kkapcsolat végére.
2012. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha a rossz passz miatt merült fel a kérdés hogy ott hagyod és nem az számít szereted-e akkor már régen rossz!
2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
a férfi egyébként én vagyok.a párom elég türelmetlen velem mostanában és többször felhozta a szakítás gondolatát és nem bírja kivárni a vég kifejletet.
2012. febr. 14. 20:50
 8/32 A kérdező kommentje:
néha úgy érzem hogy csak a pénzem kell neki.vagy is kellene ha lenne.de most jelenleg nem áll túl jól a szénám.
2012. febr. 14. 20:51
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

Én bármeddig kitartanék mellette, addig, amíg nem megy tönkre a kapcsolatunk. (Mármint, hogy annyira magába fordul emiatt, hogy velem sem képes foglalkozni.) És ezt sem úgy, hogy egyszer nem szépen szólna hozzá, és akkor pá.. hanem mondjuk 2-3 hétig folyamatosan, egy napos szünetek nélkül is pl.


Ha a barátnőd ilyenen gondolkodik, akkor hagyd, hagy menjen. Majd találsz egy rendes barátnőt, hidd el.


Ha pedig még menteni szeretnéd a menthetőt, akkor törekedj, keress állást minél szorgosabban, legyél hozzá kedves, szeresd, szeretgesd, és ne vetítsd rá a rossz passzod árnyékát.


Sok sikert! :)

2012. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Ha szeretném, akkor bármeddig. Ha nem szeretném, akkor meg nem lennék vele, szóval ja... akármeddig.

Szerintem ha ezen gondolkozol az már régen rossz, eszedbe se kéne hogy jusson, hogy ilyesmiért esetleg ott hagyod.

Az meg, hogy rossz passzban van... hát, szerintem te segíthetnél neki, nem pedig várni, hogy minden magától megoldódjon.

2012. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!