Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti meddig tartanátok...

Hölgyek! Ti meddig tartanátok ki egy olyan férfi mellett akinek most nem éppen jól alakulnak a dolgai és nincs jó passzban?

Figyelt kérdés
Úgy értem meddig várnátok amíg kicsit helyre rázódik?
2012. febr. 14. 20:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ne haragudj, most vettem észre, hogy te nem a lány vagy. Na mindegy, ettől még fenntartom a véleményemet:D
2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
9es válasz leírta a véleményem. Amíg velem nem lesz gyökeresen más, addig én szeretem és támogatom h helyrehozza az életét
2012. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most fog kiderülni, hogy mennyire ragaszkodik hozzád a párod.


Remélem a legjobbakat :).

2012. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, ebből összesen dolgozott vagy három hónapot. Egyébként itthon "dolgozik", illetve azon vagy, hogy itthonról tudjon dolgozni. Nagyon hullámzóak a sikerek, de maximálisan támogatom és hiszek benne.

23/N

2012. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Az én párom mikor hozzánk költözött(2 év után 138 km-ről arrébb) 7 hónapig nem talált munkát és ami utána jött az csak 3 órás munka volt havi 40-ért, de eszembe se jutott hogy elküldjem hiszen szeretem és együtt vagyunk jóban rosszban akármeddig is tart/tartott volna azóta neki is és nekem is ugyanaz lett a munkahelyünk, én ezt ajándéknak élem meg, megérte a kitartás. ha a párod ezért türelmetlenkedik már 4 hónap után nem tudom mennyire lesz jövőtök.
2012. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy valóban melletted áll és társadnak tekint, akkor nem szekálna, hanem megértene és segítene. Ha konkrétan nem is tud neked/helyetted munkát találni, már az is nagy segítség lenne, ha csak bíztatna 1-2 jó szóval és öleléssel.


Ha csak idegesít, hogy mért nem dolgozol, meg elvárásokkal van feléd, akkor javaslom, hogy dobd mielőbb...!

Nem éri meg egy liba miatt is kínlódni, mikor annyi más bajod van.

Igaz, hogy egyedül se jó, de még mindig jobb egyedül lassan kimászni a gödörből, minthogy társas magányban robotként tűrj mindent.

Majd helyre jön minden, akkor keresel egy normális lányt. Bár a normális lányok nem fognak azért hanyagolni, mert épp nincs munkád. Egyszer én is úgy ismerkedtem meg valakivel, hogy nem volt munkája. Tudjuk milyen nehéz találni, attól még nem kevesebb valaki.


A barátnődnek van munkája? Ő még sose volt munka nélkül? Lehet még ő is úgy...

2012. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

ma 21:09


nem nem dolgozik,még tanul.

2012. febr. 14. 21:17
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem szeretek ezzel dicsekedni, leírom az én történetem:


Anyámmal mindig is rosszban voltunk. Mikor összejöttem a párommal, igen gyorsan összebarátkoztam anyósommal is.

Anyám féltékeny lett, majd egy szép napon közölte, vagy szakítok a párommal, vagy kirak a házból. Akkor jártunk úgy fél éve párommal.

Anyósom magához költöztetett.

Apóssal mindig voltak vitáink, anyóssal ellentétben őt zavarta a jelenlétem (bár sosem voltunk igazán rosszban), így persze hogy voltak összetűzések...


Anyámnál jó dolgom volt. Itt nincs csak kútvíz, palackos gáz, meg áram. Se adsl internet, semmi extra.

Olyan depressziós lettem rövid időn belül, hogy hónapokig lázas voltam, és úgy sajgott a hátam, hogy mozdulni sem bírtam. Az egészségem maradandóan tönkrement.

Valahogy összeszedtem magam, de a rossz érzések maradtak, amit tetézett, hogy azóta sem láthattam a testvéreimet.


A párom már kezdett megzakkanni a vitáktól, én természetesen nem akartam zavarogni, így más megoldás hiányában hitelt vettem fel, és építettünk egy kis vackot a kert végében, szépen berendeztük hogy mindenki visszanyerje a magánszféráját.

A tél beálltával tönkrement a bojler, elromlott a mosdó csapja, és megvetemedett az ajtó.


Mindezek ellenére igent mondtam a páromnak, és komolyan is gondoltam.

Azóta is jól elvagyunk egymással, pedig a körülményeket tekintve nyomorultabbnak már nem is érezhetném magam, és nem látom a kiutat.

Mégis, ezek kapcsán sosincs vita köztünk.


Ha a barátnőd ennyiért nem képes kitartani melletted, akkor nincs helye melletted.

2012. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem vagyunk házasok, akkor nem sokáig. Meg össze se jönnék ilyennel. Szedd össze magad! Neked se kéne egy háztartásbeli lányka. Na annál igazad is lehetne, hogy a pénzedre hajt..
2012. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
ah ézt érezném, h egy lusta disznó vagy és nem is akarsz elhelyezkedni, akkor még 4 hónapig sem, ha próbálsz elhelyezkedni, csak nem megy, de teszel azért, hogy jobb legyen hosszútávon, akkor bármeddig. ha más probléma nincs a kapcsolatotokban (egy év után már kiéleződnek az ellentétek, ha nem igazán passzoltok egymáshoz) és csak és kizárólag az anyagiak miatt fordult meg a fejében a szakítás gondolata, akkor ez a lány nem szeret téged igazán :.(
2012. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!