Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti meddig tartanátok...

Hölgyek! Ti meddig tartanátok ki egy olyan férfi mellett akinek most nem éppen jól alakulnak a dolgai és nincs jó passzban?

Figyelt kérdés
Úgy értem meddig várnátok amíg kicsit helyre rázódik?
2012. febr. 14. 20:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármeddig, ha szeretem.

Nálunk az elmúlt 1 év volt elég rossz. Még csak fél éve voltunk együtt, amikor a kedvesemet kitették a sokéves állásából. Ebbe konkrétan belebetegedett, egy ideig nem is tudott keresni mást. Fél év után talált egy új állást, ami jól fizet, de azóta meg látástól mikulásig dolgozik, se hétvége, se ünnep, alig látom. (Ha mégis, akkor az idő 90/-ában alszik, mert kivan, mint a liba.) Párkapcsolat szempontjából ez nagyon rossz, de eszembe nem jutna szakítani emiatt.

Megjegyzem, a barátnőd is dolgozhatna ám tanulás mellett, ha javítani akar a helyzeten, lehet ám munka mellett is főiskolát végezni.

2012. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ha szeretem a férjem, s föleg ő is szeret, akkor jóban, rosszban együtt. Nem mellesleg bármikor fordítva is megeshet! Most te vagy munkanélküli, ő tart el. Ki tudja, mit hozhat a jövö, őt is elkldik, betegség stb.

Ezek komoly próbatételek, amolyan szakítópróbák

2014. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!