Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Valameik nap a barátom mondott valamit, ami számomra sértő volt, és rosszúl esett, és én hirtelen reflexből megpofoztam. Nem kapott nagyot, épp csak hozzáértem. Nagyon megharagudtt, és már a szakítás is megfordult a fejében.

Nem azért haragszik, mert nagyot kapott, csak az a tudat fáj neki hogy megüttem. És hogy már a volt barátnőjétől kapott, és azt mondta h többet senkinek nem tűri el.

2 nap után egyedűl voltam itthon, és itt aludt. Tök jó minden

Fiúk ti megbocsájtanátok? vagy szakitás?



2013. márc. 8. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő hogy szakítanék-e.

Azt meg undorító dolognak tartom hogy ha egy nő megpofoz egy fickót, akkor az elnézhető, de ha fordítva van az meg felháborító. Soha nem pofoztam meg nőt, de volt már amelyik megérdemelte volna.

2013. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezért elhagy akkor menjen a francba. Egy kapcsolatban ennél komolyabb problémák is vannak és lesznek. Akkor azt hogyan fogja le reagálni?
2013. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abban igaza van az első kommentelőnek h en is sokszor megérdemeltem volna h felpofozzon, mert en is megbantottam mar sokkal rosszabb dologgal is mint amivel ő engem, meg se utott meg soha.
2013. márc. 8. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

már bocs, igaz nem tudom mit mondott, amin kiakadtál

viszont Te is egyből pofozkodsz? ez hogy jutott eszedbe

tök jó minden, attól, hogy dugunk a lelkünk nincs rendben, max Neked

engem zavarna, kicsit gondolkodj el, főleg ha megakarod tartani, mert amit tettél az elég sértő volt, ebben a férfiak nagyon mások, egyáltalán kértél bocsánatot a pofon miatt? remélem igen N

2013. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kértem. Az volt az első dolgom.

Tudom h másképp élitek meg ti a pofont, és nem szoktam pofozkodni... Meg senkit nem uttem meg soha.

És fogalmam sincs h mit kene csinaljak, v mit kene mondjak h megbocsájtson.

2013. márc. 8. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék nagy ügyet belőle, különösen úgy, hogy bocsánatot is kértél.
2013. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!