Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi utan, erzitek az, hogy szakitanotok kell a parotokkal? Mi az ami megbocsajthato egy kacsolatban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 11:32
 1/8 anonim válasza:
Az én számomra pl:egy megcsalás megbocsájthatatlan, de ezt mindenki másképpen gondolja!
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a körülményektől függ mit tartok megbocsájthatatlannak!
2012. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lekiabál, megcsal, bánt, bunkó.Ja, és ha hazudik
2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is a megcsalás megbocsájthatatlan. Mennyi ideig voltatok egyutt, mielott szakítottatok? Ki tette túl magát konnyebben? Honnan tudom ha hazudik nekem?

Bocsi a sok kérdésért:)

2012. szept. 25. 12:04
 5/8 anonim válasza:

12.01


Ha kiabál akkor szakítasz a pároddal? :D


Most őszintén ha összetörik az autója a te hibádból, akkor mit vársz h majd nem kezd el veled ordítozni? Ugye ezt te sem gondolod komolyan :D

2012. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megcsalás nem megbocsájtható, akármennyire is szeretek valakit. Nem engedem magam hülyére venni.. ha egyszer megcsalt annak oka volt és akkor inkább hagyjuk egymást.

Illetve még azt nem tűröm, hogy bunkók, lenézőek legyenek velem, semmibe vegyenek! ÉS ha titkolózik folyamatosan. Nekem ilyen kapcsolatra nem lenne szükségem.

Szerencsére egyik se áll fent nálam :) De így belegondoltam és ezeket nem tűrném.

2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és 22/L
2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Velem a baratom sokszor volt bunko, es regebben sokat titkolozott. :S
2012. szept. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!