Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Nektek olyannal kene szakitanotok, akit attol meg szerettek, magyarazkodnatok, hogy miert?

Figyelt kérdés
Most irtam egy szakitolevelet annak, akit nagyon szeretek. Tisztan es erthetoen leirtam miert, mivel nagyon nagyon messze lakunk egymastol. O visszairt hogy ne hagyjam ott hiszen megigertuk, hogy kitartunk egymas mellett. de en igy nem birtam tovabb.nagyon rossz erzes, de vegre az eszemmel kell gondolkodnom es nem a szivemmel.rosszabb lesz a dolog ha meg levelezgetunk egy ideig, hogy "ne tedd ezt velem" erre en "ertsen meg! ez igy helyes"?
2012. ápr. 7. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem vagy kitartó szerelmes. Ha szeretnéd nem tennéd ezt vele.
2012. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

1. egyrész megértelek és igazad van h szakítottál!

Ugyanis tényleg nehezen működik egy távkapcsolat én nem is vagyok a híve...(de tutira nagyon sokan azok)

Szereted is okés.....de ez nem elég! megértem!


Nem kell magyarázkodnod! A lényeg ugy is ugyanaz! Hogy "The End"

2012. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elso kommentelonek: kitarto voltam masfel evig, hajon ismerkedtunk meg o meg csak nem is europai...itthon vagyok 4 honapja es azota nem talalkoztunk.nagyon szenvedunk mindketten.
2012. ápr. 7. 15:53
 4/10 A kérdező kommentje:
masodik kommentelonek: koszonom ez egy kicsit tobbet segitett most.a lenyeg hogy vege!csak tudom h nagyon megbantottam.
2012. ápr. 7. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakit tiszta szívünkből szeretünk, akkor még a távolság sem lehet akadály, mert le lehet küzdeni és közel kerülni egymáshoz, úgy alakítani a dolgokat, hogy ne legyen ez a nagy távolság! Eleinte nekem is távol voltak az exeim. Férjem is távol volt, mégis a férjem lett. Nem a távolság miatt lett vége egy kapcsolatnak sem.
2012. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de neki csaladja van...es itt nem a szuleire gondolok...rosszul ereztem volna magam ha tonkreteszem...
2012. ápr. 7. 16:31
 7/10 ASOT ***** válasza:
de igen sajnos a távolság lehet akadály....akárhonnan is nézzük...van aki bírja a szerelme nélkül van aki nem!
2012. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a távolság nem is, a család már akadály. Jól döntöttél, de magyarázd meg neki, miért döntöttél így, mert ilyen messziről még nehezebb feldolgozni, mert nem tudtok leülni átbeszélni a dolgokat.
2012. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem csak a távolság, a család is akadály.


Jól értettem, hogy 1,5 évig együtt voltatok, csak az utóbbi 4 hónapban vagyok távol egymástól?


És mindehhez hány évesek vagytok és milyen nemzetiségű, honnan származik - a most már - exed?



41/N

2012. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy helyesen dontottem, itt az ido hogy felnottkent gondolkodjak...most nem tudom hogy lehetek e buszke magamra, de abbol a szempontbol igen, hogy megtettem azt ami nem az en elonyomre van. Bar o ezt meg nem fogta fel, de idovel rajon, mivel az o csaladja ment volna tonkre es akkor hibasnak ereznem magam. Ezek szerint nem vagyok egy onzo ember? :$
2012. ápr. 8. 12:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!