Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 3 éve voltunk együtt.Jól megvoltunk,igaz sok problémánk volt.(nem egymás közt) Egyik nap megkérdezte,hogy átmehet-e két csajhoz este?(Nagyjábol ismerem mind a kettőt.) Azt mondta, csak iszogatnak meg hülyeskednek..Mondom oké menj.(jóhiszeműen elengedtem.)Én nem tudtam menni vele,mert nem értem rá. Másnap kérdeztem milyen volt.Azt mondta jó, meg hogy egy kicsit ittak,jól érezték magukat.(de nem feszegette a témát)

Én ezt el is hittem neki. Eltelt két!! nap a 'buli' után,és szakított velem..Arra hivatkozva,hogy már nem szerelmes belém,meg hülye kifogásokkal jött.(megjegyzem, az egyik csajnak a kettő közül, nagyon bejött az exem.) Azóta hallok olyanokat, hogy kavargat azzal a nővel.(szinte biztos forrásból tudom.) Szerintetek rájön hogy hülyeséget csinált? Ti megbocsájtanátok neki? (amúgy azzal a nővel engem egy lapon se lehet említeni(ezt mindenki megmondta),sem belsőleg sem külsőleg.) Egy kis kaland kell neki?...

19/L


2013. jan. 5. 11:23
 1/5 A.Romanov ***** válasza:
Aki egyszer hazudni mer, többé hitelt nem érdemel. Szerintem.
2013. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elengeded a barátod két nővel iszogatni? Bátor vagy. Egyébként a kérdésedből nem derül ki, hogy bocsánatot kért volna. Akkor?
2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tapasztalatom alapján, ha hosszú ideje együtt vagytok, biztosan szeret, és ha most otthagyott egy 'nőcske' miatt, akkor 1-2 hónapon belül, miután megkapta minden féle téren, biztos lehetsz benne, hogy felkeres:) És persze, meglehet bocsájtani, persze ha te is szereted.
2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy esélyt kell adni mindenkinek.
2013. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak

Azért engedtem el,mert megbíztam benne, és hogy ne érezze azt, hogy én megkötöm.(persze így józan ésszel,alapból nem normális,hogy két nő egy férfi, és a férfi nem a barátnőjével megy,..)

Bocsánatot nem kért, mert nem is tudja, hogy én ezt tudom..meg nem is vallotta be,mert szerintem nem meri..

2013. jan. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!