Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, miert utalnak?

Figyelt kérdés

szoval a baratommal, gaborral szakitottunk par hete es a kapcsolatunk alatt pontosabban akkor megint nem voltunk

egyutt, elkovettem egy nagy hibat h az egyik baratjaval talalkoztam aronnal de nem volt sem de azert megis csak megbantam nagyon es azota se beszelek vele.gabor baratai is megutaltak akikkel en regen nagyon joban voltam es en ismerkedtettem oket ossze. megalaztak az interneten kifiguraztak stb.. nagyon sokat bogtem es azota rengetegen megutaltak.teljesen tanacstalan vagyok nem ertem ezt az egeszet es tud h nem az aronos dolog miatt utalnak de mindenki csak szapul. gaborral fuggoben maradt a kapcsolatunk..kerlek segitsetek mit kene tennem?:::(((


2013. márc. 4. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Így nem tudom miért várod el, hogy válaszoljunk....
2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki még egyszer.
2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!