Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a párom?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. 2 hete hétvégén együtt aludtunk, de nem történt "semmi" pedig már nagyon belelendültünk, de a végén nem lett belőle semmi. Persze nem is baj, hogy nem sieti el, de aggódok, hogy velem van a baj. Azt viszont nem hiszem mert akkor annyi sem történt volna, mint ami történt.Elég őszinte is, tehát megmondaná, ha alami olyan van, de nem értem. Elég nagy hatással vagyunk egymásra. Ötletek, hogy mi a gond? 26 évesek vagyunk.
2013. márc. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemed? Lehet a párod szűz, és fél..
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami félelemérzet van benne....Próbálj vele erről beszélni....Ha nem sikerül megbeszlélni vele,akkor elég nagy gond van :/ a kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban...és persze az őszinteség
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt, nő vagyok. Ő a férfi. :)
2013. márc. 4. 13:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szűz ebben biztos vagyok. :) Azért nem hoztam még fel neki a témát mert már annyiszor elmondta, hogy én más vagyok neki, mint a többi lány és arra is gondoltam, hogy azért ilyen óvatos mert nem akarja, hogy hamar megunjam vagy esetleg kiábránduljak belőle.
2013. márc. 4. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"arra is gondoltam, hogy azért ilyen óvatos mert nem akarja, hogy hamar megunjam vagy esetleg kiábránduljak belőle."


Ha valóban így gondolja, akkor tényleg kicsit tapasztalatlan vagy éretlen. Lehet, hogy nem szűz(?), de komoly hiányosságok vannak nála a nők ismeretében. Szerintem közönségesnek tartja a szexualitást, és azt hiszi, ezzel megaláz vagy kihasznál. Szerintem nyíltan mond meg neki, hogy igényled a szexet. Tedd hozzá, hogy vele, és nem csak úgy általában.

2013. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!