Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit idősebbek, akik egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit idősebbek, akik egyedül vannak, nem gondoltatok még bele "jó lenne már ha lenne gyereketek"?

Figyelt kérdés

jómagam 27 vagyok, és nincs most párkapcsolatom. Bizony elgondolkodom rajta, 27 vagyok én édesapám ennyi idős volt mikor születtem. Ha azt nézzük mig összejövök valakivel oda is kell 2-3 év, meg együtt is maradjunk...hip hop 30-3x. Mennyi idős lesz a gyerekem....és én...mire

Azért ezek komoly gondolatok. És így 27 évesen azért már megszünnek a baráti kapcsolatok kinek miért, családot alapít stb...nincs már az a haveri kikapcsolódás eljárkálás...egyre nehezebb ismerkedni is. Ti hogy vagytok ezzel korombeliek? Lányok fiuk...


2013. márc. 4. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, 2 komoly kapcsolatom volt, amibe benne volt a család lehetősége. Az egyik 6 évig tartott 21 éves koromtól, majd jött egy másik, ez 3 év után ért véget nemrég. Már esküvő előtt. Most egyedül. Kapcsolathoz egyenlőre nincs semmi kedvem. Hogy idős leszek mire lesz gyerekem (ha lesz) azzal nem tudok mit kezdeni már. Ez van.
2013. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az is komoly ..nem könnyű...
2013. márc. 4. 09:22
 3/4 ASOT ***** válasza:

Nagyjából így van ahogy mondod.

De, nem mindegy kitől van az a gyermek, hiába akar valaki 30 éves koráig gyereket ha nem jön össze számára normális komoly kapcsolat.

És így van ahogy mondod minimum kell 2-3 év, de ennyi biztosan, hogy azt mond, hogy igen be mersz vállalni vele gyereket, dehát tudjuk, hogy semmi sem tuti. Van akinél 6 évig szuper a kapcsolat boldogok azt még is lesz valami és vége.

Dehát a jövő nincs megírva semmit nem lehet tudni. Ha mindenki így gondolkodna kihalna a világ :)


De nagyon át kell gondolni egy gyereket, nem mindegy hová jön, meg tudtok e élni minden megadva a gyereknek is, és valóban olyantól legyen akit szeretsz és ő is ésatöbbi.


Szóval csupán azért mert 27-30 éves az ember csak azért nem szabad gyerek.


régen teljesen más volt az én szüleim is 23 évesek voltak mikor születtem, az teljesen más volt más idők jártak :)

2013. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De belegondoltam.

Nem kell.

2013. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!