Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok alakoskodó lenni, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés az elején megy. Könnyen jön a kölcsönös szimpátia stb. Amikor viszont kezd a dolog komolyabbra fordulni, és meglátják, hogy nekem is vannak érzéseim, vannak mindennapi gondjaim stb., akkor kiábrándulnak belőlem, és vége a dolognak, max. a barátzóna marad.


Olvastam ide vonatkozó pszichológiát, és elég egyértelműnek tűnik, hogy egy nő gyorsan kiábrándul, ha a gyengeség bármilyen jelét tapasztalja. Fura dolog ez. Aki sok éves kapcsolatban van, az hogy titkolja el az emberi arcát? Hogy bírja elviselni, hogy nap mint nap meg kell játszania magát? Nekem ez nem megy, nem tudom a tökéletességet eljátszani.


2013. febr. 23. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi szükség megjátszásra, egy hosszútávú kapcsolatban igazán megismerik a felek egymást, és elfogadják a másikat a gondjaival együtt, támogatják egymást

az ismerkedéskor lehet ez gond, ezért ne neten ismerkedj, mert ott elveszik a varázs, személyesen pedig ha tetszetek egymásnak, a gondolat az elején elfedi a rózsaszín köd

és nem mindegy, h milyen problémáról van szó

2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A "légy önmagad" dumával nem érsz semmit, önmagadért egy lány se fog szeretni. Akkor leszel sikeres, ha nem mutatod ki az érzéseidet, sőt, titkolod h neked olyanok is vannak.
2013. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel az emberek többsége lelkileg és szellemileg hulladék, így nem sok esélyed van enélkül érvényesülni.


Első azért örülök annak, hogy van aki ezt így látja, de hidd el nagyon kevesen vagyunk...

24/F

2013. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!