Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ilyenkor mit vártok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyenkor mit vártok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel bementek egy helyre (kocsma, kávézó) egy barátnőtökkel. Egy fiú társaságban meg ott ül egy fiú, akire néha néha így lopva ránéztek, amikor meg mondjuk valami miatt elmentek egymás mellett rámosolyogtok. Na most innentől kezdve a fiútól mit vártok? Odamenjen hozzátok és...? (csak azért kérdem mert nem egyszer történt már ilyen, és állítólag helyes vagyok, csak kicsit félénk, és nem tudom hogy most azért nézeget-e 1-2 csaj mert tetszem neki és azt akarja h odamenjek, vagy azért mert valami van és a barátnőjével röhögnek rajtam. Olyankor elég nagy égés lenne odamenni...szóval mi a taktika?:D)


F19


2013. márc. 1. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg kinevetnének, azt látod az eszetlen vihogásból. Szerintem első körben rámosolyoghatsz az adott leányzóra és ha visszaküldi a jelet, akkor odamehetsz hozzá. Nem kell nagy dolgokra gondolni, kérdezd meg, hogy csatlakozhatnál-e esetleg, meghívhatod-e őket valamire. Persze legyen tiszta,hogy ki az, akire "ráhajtasz". Ha jól sül el, akkor telefonszámcsere, ilyenek :)


21/L

2013. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. márc. 1. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért néz mert tetszel neki. Ilyenkor szerintem nyugodtan oda lehet menni:)
2013. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van! De ha elsőre nem mersz odamenni, akkor már nagy lépés az is, hogy ráköszönsz kedvesen, mikor elmentek egymás mellett hogy: szia!:)

És szépen mosolyogsz.


Az is lehet, hogy megfog állni és nem csak visszaköszön, hanem majd elkezdetek beszélgetni :)


Nekem ilyenben már többször is volt részem :)


24/L

2013. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!