Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megszerettem egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megszerettem egy fiút, de viszonzatlanul. Mit tegyek hogy kiszeressek belőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Találkozgattam párszor egy fiúval, meg nagyon sokat beszélgettünk. És én beleszerettem...de nagyon nagy az esélye hogy ő nem akar többet mint barátság. Mit tegyek? Hogyan szeressek ki belőle? (úgy hogy nem randizok mással mert egy ideig nem szeretnék pasit..)
2013. febr. 28. 19:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nagyon sok erő kell nekem ehez... ő az első akit úgy igazán szeretek... hát úgy értem hogy keres, hogy felhív vagy ír egy üzit. és nehéz lesz őt elkerülni, mert nagyon közel lakik hozzám
2013. febr. 28. 20:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem teljesen, hogy tudtál ennyire belé szeretni, ha nem viszonozza a dolgot. Egy jó része a szerelemnek azért a kölcsönösségből kellene, hogy jöjjön. Van úgy, hogy az ember, amikor még nem ismeri a másikat teljesen, az ismeretlen részeket kitölti az álmaival, és ettől nagyon tökéletes lesz az illető, de ilyenkor persze csak kivetítjük rá, amit szeretnénk, és a hibák kisminkelődnek a szemünkben.
2013. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!