Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást szeret. De én megszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Mást szeret. De én megszerettem és megakarok szerezni. Van-e esélyem rá?

Figyelt kérdés

Külső alapján elégedett velem.... Mondta ,hogy szép a szemem szép a bicepszem a hajam is tetszik neki ahogy hordom....

kék szem

182 centi magasság

és elől felállított haj csak hosszabban előről fejem közepéig....

Elején barátságnak indult ez a kapcsolat, de én megszerettem ....Miközbe még nem szerettem meg mesélt 1 srácról hogy tetszik neki stb... meg hogy ő kell neki....

Nagyon bírjuk egymást jófejnek,normális srácnak tart.

Ha kell verekednék érte a sráccal....De még most is őt szereti ://

Én meg elmondtam neki hogy aranyos és furi...

Említettem már neki mikor még nem voltam belezúgva hogy kéne valami barátnő már nekem...

Ő azt mondta: itt vagyok én am csak vicceltem...

nemtom esetleg jelenthet valamit ez?

mert nagyon szar kedvem van hogy nem kaphatom meg....

Van nála esélyem? és ha igen akk kb mennyi? facen sok állapotom lájkolta már elvileg ez is jelenthet vmit hallottam róla....mondta is már hogy helyes vagyok 1x. de nemtom csak hülyült-e xd


2012. nov. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
tippre azt mondom 13-14 éves vagy, nagyon max h 15.
2012. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a másik srác nem lenne talán jánátok de megunja őt nem sokára nyugi
2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2012. nov. 4. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed! Legalábbis nálam így működik, de ha annak a lánynak nem komoly a kapcsolata, szerintem lehet esélyed.


Amúgy meg az, hogy "lájkolt" valamit, csak a 13-14 éveseknél jelent valamit, mert pl. engem is hidegen hagy, pedig én sem vagyok sokkal idősebb.


Egyébként mi nem igazán tudhatjuk, de a csaj elég érdekes figura lehet, hogy van barátja, és flörtölget veled.


17/L

2012. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs barátja :D csak tetszik neki :D
2012. nov. 4. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, akkor bocsánat, félreértelmeztem. :D

Akkor lehet esélyed.

2012. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat!:D
2012. nov. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!