Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megszerettem egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megszerettem egy fiút, de viszonzatlanul. Mit tegyek hogy kiszeressek belőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Találkozgattam párszor egy fiúval, meg nagyon sokat beszélgettünk. És én beleszerettem...de nagyon nagy az esélye hogy ő nem akar többet mint barátság. Mit tegyek? Hogyan szeressek ki belőle? (úgy hogy nem randizok mással mert egy ideig nem szeretnék pasit..)
2013. febr. 28. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szeress át belém :D

Na de komolyan, ha bünteted magad azzal hogy rá gondolsz csak, és nem randizol mással, akkor ez nem fog összejönni!

2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondj igazat
2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le, hogy nem akarna esetleg többet tőled?
2013. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is, ne találkozgass vele, ne beszélgess vele, kerüld, foglalkozz más dolgokkal, ne unatkozz, keress magadnak olyan dolgokat, amik tényleg lekötnek.


De egyébként érdemes lenne feszegetni a témát nála is, soha nem tudhatod. Legalább vesd fel, hogy nem akar-e randizni veled vagy ilyesmi, még a végén kiderül, hogy ugyanúgy érez. Ha nem, hát nem.

De ha tényleg sokat beszélgettetek, és ő is élvezte, akkor azért csak lehet ott valami.

2013. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemtudom, érzem... Régebben mindig ő keresett, hívott talizni de mostmár nem nagyon érdeklődik utána :(

De nincs olyan pasi akivel eltudnám képzelni, nem jön be senki más csak ő :(

2013. febr. 28. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet túlságosan az "elérhetetlent" játszottad. Nem szokott spontán megérinteni mikor veled van?

Te például, milyen jeleket adtál neki, hogy igen ebből lehetne több is a részedről?

2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nemtudom néha megölelt. De nekem azt mondta hogy most csak futó kapcsolatokra vágyik... pedig tudja hogy szeretem. vagyis elég valószínűnek tartom
2013. febr. 28. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor marad a felejtés. Más utak... ne beszélj vele, ne találkozz vele, csinálj más dolgokat.

Esetleg új társaság stb. Tudom,

ilyenkor benne van az emberben az, hogy mégis azért, és vágysz rá, de csak magadat fogod kínozni, ha folytatod. Fegyelmet kell gyakorolnod magadon.

2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó igyekszem, bár nagyon nehéz lesz...de és ha ő keres?
2013. febr. 28. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megválaszolni. Ha ő azt mondta, hogy futó kapcsolatot keres, és így keres téged...

te akarsz vele futó kapcsolatot, úgy hogy aztán végül dob egy másik lányért? Szerintem kétszer annyira rossz azután, hogy még jobban beleszerettél az illetőbe.

A másik lehetőség az, hogy megismered és nem tetszik már, de azt hiszem ez nem játszik, mert mondtad, hogy sokat beszélgettetek.

Meg hát mit jelent, hogy ő keres...

hogy kapcsolatot akar, vagy csak beszélgetni.

Bár egyiket se javaslom, még akkor is ha emberfeletti akaraterőre lesz is ehhez szükséged.

2013. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!