Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal 4 éve együtt élünk, Ő 32F, én 29N, de hallani sem akar, sem az esküvőről, sem egy babáról, pedig én nagyon vágyok már 1 kisbabára, de Ő azt mondja ez neki még túl korai, talán majd 5-6 mulva...



2013. febr. 25. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Azért mielőtt hallgatsz a sok retardáltra, beszélhetnél vele, még az előtt hogy otthagyod.
2013. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

#10: ettől az idióta dumától égnek áll a hajam... Tehát mivel elvileg jó a kapcsolatuk, a kérdező mondjon csak szépen le minden jövőbeli tervéről, mert nekik jó a kapcsolatuk. Persze lehet hogy a kérdező nem érzi teljesnek az életét gyerek nélkül, mint ahogy a nők nagy százaléka, de véletlenül se akarja megvalósítani az "álmait", mert talált egy embert, akivel eddig jól el volt.

Nem azért, de ha nem egyezik a jövőképük, akkor azt a kapcsolatot már most megette a fene.

2013. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor leültem vele beszélgetni erről, de mindig az lett a vége, hogy "miért akarom ennyire elsietni"

Szeretem, nem elhagyni akarom, de igenis szeretnék 1 családot gyerekekkel, mindig azt mondja, hogy szeret és hogy velem szeretné leélni az életét bla bla bla szöveg... de ha tényleg így lenne, akkor miért ne akarna családot? Az is felmerült bennem, hogy talán valaki másra vár, bár ezt mindig tagadja, de miért maradjak olyan emberrel akinek picit sem egyezik a jövőképe és az álmai az enyémekkel? Ha tényleg szeretne akkor az is fontos lenne számára, hogy én mit szeretnék, de Ő hallani sem akar róla... szóval

2013. febr. 25. 17:39
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

"#10: ettől az idióta dumától égnek áll a hajam... Tehát mivel elvileg jó a kapcsolatuk, a kérdező mondjon csak szépen le minden jövőbeli tervéről, mert nekik jó a kapcsolatuk. Persze lehet hogy a kérdező nem érzi teljesnek az életét gyerek nélkül, mint ahogy a nők nagy százaléka, de véletlenül se akarja megvalósítani az "álmait", mert talált egy embert, akivel eddig jól el volt.

Nem azért, de ha nem egyezik a jövőképük, akkor azt a kapcsolatot már most megette a fene"


Hát ha égnek áll a hajad, ha nem, akkor is a pároddal fogsz megöregedni-nem a gyerekeddel.

Kár, hogy támadólag közelítetted meg a mondanivalóm, mert azért van igazságalapja.

Senki nem úgy ismerkedik meg egy ellenkező nemű emberrel, hogy na akkor majd neked szülök gyereket, hanem a kapcsolatukat építgetik és egymást ismerik meg. És nem is úgy öregszenek meg, hogy "mi bizony szülők vagyunk egymás mellett egy hatalmas házban, miután a gyerek elkezdte a saját életét",hanem egy párként.

Való igaz, hogy nem kell erőltetni, ha egyik fél sem hajlandó kompromisszumokra, azonban szerintem "jobb" lemondani egy gyerekről, mint hogy idő közben elégelje meg mindenki a kialakult helyzetet. Így a gyerek nem sérülhet meg..

2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azokkal értek egyet, akik azt tanácsolják, hogy ülj le vele egy komoly beszélgetésre. Mert a szavaidból nekem az tűnik ki, hogy azért el lehet vele beszélgetni ilyen témában is, csak halogat... Szóval mondd el neki hogy szereted és vele szeretnél maradni de te nő vagy és egy nőnek más adottságai vannak mint egy férfinak. Tudom, kicsit együgyűnek hangzik, de szerintem kedvesen meg kell értetni vele, hogy te nem siettetni akarod, hanem egész egyszerűen fizikailag és érzelmileg eljött az idő egy babára és ha ő ezt nem akarja, akkor el kell búcsúznotok. De ezt óvatosan mondd, ne úgy, hogy drágám, most dönts. Adj neki egy kis gondolkodási időt. De ne túl sokat.

Ez kockázatos művelet, de hidd el, hasznos. Ez a te életed, vannak fordulópontok, amikor ki kell állnod magadért. Ha nem léped meg, szerintem később megbánod.

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!