Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, munka, életcélok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, munka, életcélok, . kevés a napi 24 óra! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Nálam tapasztaltabb, hasonló élethelyzetet már megoldott embereket kérdezem, hogy hogyan oldanák meg a következő élethelyzetet:


-Napi 10+ órában dolgozok, rengeteg, változatos feladatot oldok meg, szeretem a munkám, jól is fizet, meg sokat is tanulok belőle.


-Vannak különböző életcéljaim (egy listára való), és az azokhoz vezető, szabadidőben végzett tevékenységek. Például jó néhány könyvet szeretnék kiolvasni számomra érdekes témakörökből, szeretek sportolni, mozogni. Plusz néha egyéb, időigényes dolgok (tanfolyam, egy ötlet kipróbálása, és a többi...)


-Van egy párkapcsolatom, ami úgy-ahogy működik, de sokat kivesz belőlem, idő szempontból. Minden nap az összes szabadidőben együtt kell lenni, és különböző, számomra nem konstruktív dolgokat kell csinálni. Például filmeket nézni,szórakozni, és hasonló kategória.


Na most, nekem első a célom, feladatom, és csak második a szórakozás. A munkám általában kész lesz, de a saját céljaim szinte teljesen be vannak fagyva évek óta. Alig tudok velük haladni, hétvégente néhány órácskát, ha éppen nem a háztartási nagytakarítás viszi el az időt. De hát a rendet és tisztaságot is szeretem.


Szóval a nagy kérdés: melyik ujjamba harapjak? Van erre értelmes megoldás, vagy mindenképpen a fentiek közül le kell mondanom valamelyikről?


Kérem csak olyanok válaszoljanak, akiknek van valami céljuk az életben! Nem kérek olyan válaszokat, hogy "Örülj hogy van munkád és kapcsolatod, és fogd be!" mert nekem ennyi nem elég!



2013. febr. 21. 11:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Na most itt az előzőekben többségében totálisan a hagyományosnak számító - és bar*mi unalmas - válaszokat kaptam, a hagyományos kategóriákban gondolkodó, hagyományos szokásos lúzer életmódot élő emberektől: "


Arroganciából 5-ös!


"Mellesleg: másokkal ellentétben én sokkal szívesebben inkább azon morgok, hogy sok a dolgom, mint hogy nem jut pénz szinte bármire amit csak szeretnék."


Akkor keress egy életmód tanácsadót, akit a jól jövedelmező állásodból meg tudsz fizetni, és ne egy ingyenes "gyakorikérdések" elnevezésű fórumon próbálj meg választ találni, az unalmas, hétköznapi életet élő lúzerektől. Menj olyan közegbe, ahol a hozzád hasonló emberek vannak.



29/n

2013. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Antimod ***** válasza:
65%

"mert nekem ennyi nem elég"


Majd egyszer rájössz, hogy a pénz és a munka nem minden. (Sőt... de ez még messze van.)

2013. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező mintha magamat olvasnám,nem vagyunk véletlenül rokonok? :D


Én nálam ez így néz ki a sorrend:

1.Munka,céljaim,sport,egyetem

2.Munka,céljaim,sport,egyetem

3.szintén

Párkapcsolatom nincsen de megmondom a frankót nekem komoly kapcsolat nem is kell csak ilyen nyitott laza,összejárunk hétvégén és kész,hétköznap teljes nyugalmat akarok,hogy minden erőmmel dolgozhassak és fejlesszem magam,mert igen pénzcentrikus,karrierista,sportmániás pasi vagyok.Na erre mit fogok kapni várjál,milyen oltást :D

#14-es majd rájössz amikor felébredsz és elgondolkodol,hmm mit is értem el az életben,na nézzük csak áhá meg van a nagy SEMMIT,egy átlagos életet,de lesz nőd akivel fogsz majd vitatkozni mert ez meg az.

Vagy van egy ötletem ha annyira nem érdekel a pénz(ekkora álszent dumát istenem),akkor költözz le Szabolcsba majd meglátod mekkora nyomor van,úgy fogsz hajtani mint a kisangyal ne félj.Az,hogy unalmas lennék hát nem tudom,te biztos nagyon jó életet élhetsz a kis paneledben a semmi céloddal együtt,milyen terveid vannak az életben,én sejtem el vagy mint légysz@r a falon.Legalább nem azon aggódok,na most akkor tudok-e enni még egy szelet párizsit,inkább leszek akkor unalmas,de legalább van életem és célom ami hajt és tudom,hogy miért küzdök,amikor majd te küszködsz addig mi unalmas karrierista pasik valahol majd tárgyalunk a külföldi kollégákkal libamájat majszolva és bort szürcsölgetve jó hangulatban,nevetgélve.És látjuk,hogy hoppá ismét egy előléptetés ismét egy fizu emelés,megbecsülnek minket,szeretnek.


Kérdező ne aggódj neked megmondom a frankót még nem alkalmas az életed komoly kapcsolatra,de nem baj,élvezd az életet,csak lazulj és élj,dolgozz keményen tudod miért teszed.

1.legyen a meló+célok+egészség

2.,3. és 4. is

Csak ezután legyen a nő,hidd el,nőt bármikor kaphatsz,nem futnak el.

Sok sikert ember ügyesen,csináljál időbeosztást,meditálj sokat,agykontrollt ajánlom neked,A Titok filmet könyvet.Bár nem hiszem neked ezeket be kell mutassam.

Ne aggódj,csak élj,dolgozz,legyél hálás,hogy ilyen vagy,és nem egy semmirekellő,adj hálát érte,és gondolj arra,hogy milyen jó lesz.

Minden nap tegyél a céljaidért ha csak 10 percet akkor 10 percet de mindig tegyél érte,ezt én is most vezettem be akármilyen fáradt vagyok igenis beteszek egy meditációt vagy olvasok ha csak egy oldalt is de olvasok,tanulok.


Hajár kolléga ;)

Ügyesen

2013. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző hozzászólást! nagyon lelkesítő! :-)
2013. ápr. 17. 12:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Azóta mizu van?
2013. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azóta mizu: Még semmi nincs... továbbra is el vagyok havazva...
2013. okt. 29. 13:29
 27/27 anonim ***** válasza:
Na, és így két év távlatából mizu? :)
2015. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!