Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én tavaly fejeztem be a 12 osztályt, és régebben mindig egyetemre akartam menni, de sok ismerősömmel beszéltem, akik elvégezték az egyetemet, hogy mi van velük kinek hogy megy a szekér, és legtöbben egyetemi diplomával a kezükben sem tudnak érvényesülni. Ezert letettem az ötlettel, hogy egyetemre menjek. Minek tanuljak még 4 évet, és élősködjek anyámék pénzén, ha remény a jobb életre idehaza nincs :(

Jelenleg egyszerű munkásként dolgozom 1 cégnél, havi 80-90 ezer FT-ért, barátnőm idén végez a 12 osztállyal, ő menni akar egyetemre, ha sikerül neki az érettségi, és utána külföldre. Ha nem sikerül neki az érettségi akkor is mindenképp ki szeretne menni külföldre.

Az egyetem 50KM-re van tőlünk. Tehát eleve ritkán találkoznánk. De ha ezt a 4 évet át is vészelnénk, ő menni akar külföldre, én meg nem szívesen mennék.


Szerintetek van még jövője a kapcsolatnak ?



2012. szept. 27. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

50 km nem olyan sok...

amúgy ha itthon csinálnál diplomát, azzal külföldön (ha kapsz állást) baromi jól kereshetnél.

2012. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerült benned akkor nincs. 50 km az nem távolság, mi lenne veled ha 350 km re lennétek egymástól?!
2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Takarodj főiskolába.
2012. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az 50km-vel van a gond :) épp azért írtam, hogy ha ezen a 4 éven túl is leszünk, akkor ő menni akar külföldre, én meg nem...
2012. szept. 27. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
de miért nem? nem beszélsz nyelveket?
2012. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Németül, meg kicsit angolul, de ő spanyolba akar kimenni... Spanyolul össz-visz 4 mondatot tudok összerakni, ennyi a nyelvtudásom :D
2012. szept. 27. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egyetemi diploma-külföld párossal kapcsolatban csak egy kérdésem van: erről a röghöz kötési szerződésről egyikőtök sem hallott még? Jelen helyzetben baromi sokat kellene a párodnak kifizetnie, hogy egyetem után külföldre mehessen.


Amúgy az 50 km annyira nem sok, a baj az, hogy más világ a dolgozó ember és az egyetemista. Nem tudom, mennyire fogod tudni elviselni, hogy miközben te folyton robotolsz a gyárban és szívesen bebújnál az asszony mellé az ágyba, ő bulizik, éli világát és nagyon komoly elképzelései lesznek arról a világról, amiben te élsz. Ez a különbség 50km-nél sokkal szélesebb szakadékot tud képezni köztetek, de ez NEM törvényszerű, rajtatok múlik.


Igen, van esélye a kapcsolatotoknak, ugyanis ezek olyan döntések, amik változni fognak még. Hogy külföldre akar menni, változhat még, mint ahogy az is változhat, hogy te nem akarsz. Ha most azt mondaná, minden mindegy, bárhol bármit szívesen csinál, csak veled lehessen, az is éppúgy megváltozhat. Fiatalok vagytok, semmi garancia sincs a kapcsolatra, minden döntéseken fog múlni, de rengeteget fogtok változni, így a döntések is.

2012. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és ha ő tanítgatna spanyolul? :D
2012. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen egyszerűek ma az emberek? Normális szakot kell végezni az egyetemen, és akkor tuti lesz munkád. Ilyen pl a mérnök.
2012. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól még, hogy a mérnököket keresik, és nekik van jó fizestésük nem mindenki ért a fizikához, matekhoz stb...
2012. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!