Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én tavaly fejeztem be a 12 osztályt, és régebben mindig egyetemre akartam menni, de sok ismerősömmel beszéltem, akik elvégezték az egyetemet, hogy mi van velük kinek hogy megy a szekér, és legtöbben egyetemi diplomával a kezükben sem tudnak érvényesülni. Ezert letettem az ötlettel, hogy egyetemre menjek. Minek tanuljak még 4 évet, és élősködjek anyámék pénzén, ha remény a jobb életre idehaza nincs :(

Jelenleg egyszerű munkásként dolgozom 1 cégnél, havi 80-90 ezer FT-ért, barátnőm idén végez a 12 osztállyal, ő menni akar egyetemre, ha sikerül neki az érettségi, és utána külföldre. Ha nem sikerül neki az érettségi akkor is mindenképp ki szeretne menni külföldre.

Az egyetem 50KM-re van tőlünk. Tehát eleve ritkán találkoznánk. De ha ezt a 4 évet át is vészelnénk, ő menni akar külföldre, én meg nem szívesen mennék.


Szerintetek van még jövője a kapcsolatnak ?



2012. szept. 27. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes azért megpróbálni, hogy megy-e. Lehet, hogy 4 év múlva már neked is lesz kedved külföldre menni. Szerintem ne próbáld meg lebeszélni az álmairól, mert az nem vezet jóra. Persze benne van a pakliban, hogy az egyetemen megismerkedik mással. Azért próbáljátok meg. Ha nem megy, akkor ki fog derülni.
2012. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!