Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így ennek a kapcsolatnak jövője? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már másfél éve együtt vagyok, viszont neki van már 2 gyereke az egyik nemrég született és a nő nála is lakik. Igen a 2. gyerek már akkor lett mikor velem volt és nekem azt mondta nem érez semmit a felesége iránt. Pedig mégis lett a gyerek így mellettem... Még mindig együtt vagyunk és azt mondta, hogyha a gyerekei nagyobbak lesznek nemfog a nővel maradni hanem velem lesz és a gyerekek is nála lesznek. Persze ez idő kérdése lenne... Érdekelnek a vélemények, hogy vajon más lát-e jövőt ennek a kapcsolatnak vagy csak az időmet pazarlom?:S
2012. júl. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak időpazarlás? Nem szeretnél saját gyerekeket? Mert neki a 2 már lehet elég!
2012. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék persze gyerekeket és ő is szeretne majd tőlem ha már vele leszek...
2012. júl. 28. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
A második gyerek még csak most született, ő még nem 1-2 év múlva lesz "nagyobb"! Ha szeretne, nem csinált volna mégegy gyereket a másik nőnek! Szerintem nem éri meg éveket elpazarolni az életedből egy ilyen emberre!
2012. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre így szerintem nem lehet választ adni, a te életed, tudnod kell mi fér bele. Hasonló szituban vagyok, menekülnék, de a gyerekek miatt nem tudok. Néha muszáj együtt lennem a párommal mert a családi béke másképp nem tartható fenn, pedig ő lenne az utolsó akivel ágyba akarnék bújni..
2012. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Drága naiv kislány!


Ez egy klasszikus eset. A "majd elválok", "nem érzek már semmit iránta, csak a gyerekek miatt" mind-mind kamu. Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a barátod egyszerűen szeretőt tart a felesége mellett. Ez vagy Te. Talán sose válik el.


Ha ezt a helyzetet nem szeretnéd, mert nem ez a célod, akkor bizony időpazarlás.

2012. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Nem rendelkezek túl nagy tapasztalattal e téren, de szerintem olyan férfit kellene választanod Magad mellé, aki 100%-osan csak a tiéd! Akinek te nem egy mellék ág vagy az életében, hanem teljes mértékben te alkotod a családját és életét. Nekem az a véleményem, hogy később lehet, megbánod, hogy rá vártál. Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba (mondjuk én nagyon féltékeny típus is vagyok...), mivel nem lehetne egy normális párkapcsolatom egy ilyen férfival.

Próbálj meg keresni valaki mást, de ne siesd el! Csak olyannak add magad, aki megérdemel és akinek te vagy a fő !

Sok sikert a továbbiakban!

20/L

2012. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rövid válasz: Nem, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.


A hosszabb válasz: Jelene sincs, mert ez nem kapcsolat, te csak a szeretője vagy. Ha el akarna válni, már elvált volna. Ráadásul egy nagy tanulságot még nem vontál le a történetből: a szexhez nem kellenek érzelmek, legalábbis a férfiaknak nem. Ezért lett a gyerek, hiába nem szereti a feleségét, és ezért kúrogat téged mint a szeretőjét (és nem a párját!), hiába van felesége.


Hány éves vagy most? 20? 25? Mire a most született gyermek nagyobb lesz, az kb 18 év (ha valóban nem akar a válással sérülést okozni a gyereknek akkor nem célszerű a pubertáskorban, és érettségi előtt elválni). Elmesélem a történetet, ha vele maradsz: majd, ha a gyerek már oviba jár, elválunk. Majd, ha már iskolás, elválunk. Most megy felső tagozatba, ez a legnehezebb szakasz, most nem válhatok el. Majd ha gimibe jár. Majd ha leérettségizett.

Kettőt pislogsz, és ott állsz majd negyven évesen, és tök egyedül a világban, és rájössz, hogy elpazaroltad az életed. Talán így, házasságon kívül is szülsz neki egy gyereket, de ez a férfi sosem lesz a tiéd.

2012. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Ha el akarna válni, már elvált volna. "


Ezt mondja olyan aki sosem volt házas vagy nem voltak gyerekei, illetve leszart_a őket.

2012. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem voltam még házas, de olyan undorító patkány sem voltam még, mint te. Gondolok itt erre a mondatodra: "ő lenne az utolsó, akivel ágyba akarnék bújni"


A kifogások keresése, az megy.

2012. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!