Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
a barátomnak mostanában mindig rossz kedve van. nem mondta meg miért de aztán rájöttem. . hiányzik neki a volt barátnője. sőt!! szerintem minden egyes volt baránője hiányzik neki. én már nem tudok mit csinálni. eddig a legutóbbi volt barátnőjével voltak a gondok mert a hátam mögött titokban beszéltek és tervezték a közös jövőjüket..... most meg a másik volt barátnője hiánya miatta van rossz kedve...... már nem tudom mit csináljak hogy én is elég jó legyek neki. nagyon szeretem így az szóba se jöhet hogy szakítsunk.
2012. júl. 11. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne is szakíts vele, hadd szopasson még jópár évig!
2012. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs jövője...
2012. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? Elég éretlennek tünik...
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője a kapcsolatotoknak. Ha annyira szereted, hogy szóba sem jöhet a szakítás, akkor ne szakíts vele. Egy idő után vagy megunod és megutálod, vagy tönkre mész a folyamatos küzdelembe, hogy megfelelj egy olyan embernek, akinek szemmel láthatóan nem tudsz. Akármi is lesz, mire észbe kapsz a fiatalságod elszállt és bánni fogod.
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miből jöttél rá? biztos?
2012. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mérlegeld.. nem szeret téged, de te elviseled, hogy valószínűleg megcsal, átver, stb. ő meg akármikor lelép valamelyik exével... vagy a sarkadra állsz, és kidobod a francba, hogy ne használjon ki. Szerintem nincs jövője ennek a kapcsolatnak, max a te károdra, de a te kezedben van a döntés, vagy nyelsz és szenvedsz, vagy végre keresel valaki jobbat.
2012. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már meg se haragudj, de annyira egyértelmű, hogy nincs jövője. Értem én, hogy szereted, de egy olyan kapcsolatnak ahol láthatóan csak egyirányú a szerelem nincs értelme.

Az lenne a legjobb, ha szakítanál vele és találnál valaki olyat aki igenis érted van oda és nem az exeit hiányolja.

2012. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél te is exbarátnő. Talán észhez tér és utánad kap. Ha meg nem , akkor sajnos veszett ügy.. Egy idő után bele őrülsz ebbe..
2012. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!