Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves fiú,36 éves nő. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú,36 éves nő. Van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, a nő akivel viszonyom van 36 éves. Én úgy érzem, hogy el tudnék képzelni vele egy közös életet. Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak?
2012. szept. 12. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl idős. Ha hosszú távra tervezel akkor szerintem nem.
2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem is tul idos.Gondolj bele hany evesen szul majd neked gyereket?
2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár lehet is.Rajtatok múlik.Én ismerek párokat,ahol a nő idősebb 15 évvel,és mégis mőködik.
2012. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hole Hunter ***** válasza:
Nagyjából 10 jó évetek lesz...nekünk is annyi volt anno. Aztán jelentkeznek a korosztályos különbségek...dönts belátásod szerint!
2012. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokáig kihúzhatjátok egymás mellett, de sanszos, hogy a korkülönbség a kapcsolatotok rovására megy. Házasságnak kicsi az esélye.
2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ő 24 lenne akkor szerintem kevesebb esélyed lenne egy hosszútávú kapcsolatra! Ne törődj vele h meddig tarthat! Tart ameddig tart! Fiatal vagy és sokminden múlandó ebben a korban és az sem biztos h neki maximálisan te kellesz!
2012. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez eléggé ingoványos talaj, hogy ilyen bután fogalmazzak, mert itt a nőnek igencsak észnél kell lennie. Tuti hogy hamar beleszeretsz, neki jó, hogy rajongsz érte, lehet hogy viszontszeret, de ésszel gondolkodva nem veheti el a fiatalságodat! Te bulizni jársz, őt már kinézik onnan, akármennyire jól néz ki. Ismerőseid miattad elfogadják, talán még a szüleid is elnézik neki, hogy a fiukat egy nálánál jóval idősebb nő boldogítja, de én nem tudnám elképzelni, hogy 10-15 év múlva ebből ne legyenek problémák. Te 30 ő 43, mikor fog szülni? Ha szül (mondjuk 40 éves koráig vmikor), el tudod-e tartani, felvállalod-e hogy keményen dolgozol a családodért? Vagy lemondasz a gyerekről. Nehéz. Én azt mondom, ameddig szereted, és ő is viszont szeret, élvezzétek a helyzetet, szexeljetek nagyokat és addig legyetek boldogok amíg lehet.
2012. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hú öcsém, nem semmi. Amúgy hagy kérdezzem meg, nem találsz a korodbeliek között csajt? Mi a jó a 36 évesben? Tuti látszik mát rajta a kor. Nincs jobb szerintem a finom húszéves pipiknél :D
2012. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én alig akartam elhinni, hogy ő ennyi éves. Mikor először találkoztam vele 25 körülinek néztem. :)
2012. szept. 16. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja azt hitted korodbeli. Ez érdekel. Hogy jöttetek össze? Mert akkor meg az a fura hogy ő mit keres nálad? Tudja hogy így gondolod? Lehet hogy neki nem jelentesz annyit mint ő neked?!
2012. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!