Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért nem kedveskedik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem kedveskedik nekem abarátnőm facebokon?

Figyelt kérdés
Még akapcsolatunk elején ki tett egy téli képet és fölé anevemet rakta ki, ez akkor még jol esett, de azota semmi és nekem kell aszájába rágni hogy rakjon ki valamit, pl jol esne ha szíveket raknak ki és anevemet rakná aszívek közé hogy mindenki láthassa hogy szeret engem. miért ilyen a barátnőm, nem szeret engem? pedig váltig állítja hogy szeret engem nem értem
2013. febr. 19. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A faszbuk ez b.ziság! Én nem is engedném, hogy kitegye, mert senkinek semmi köze hozzá.


Mi lenne veletek ha a retkes faszbuk becsődölne?

2013. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!