Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért nem kedveskedik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem kedveskedik nekem abarátnőm facebokon?

Figyelt kérdés
Még akapcsolatunk elején ki tett egy téli képet és fölé anevemet rakta ki, ez akkor még jol esett, de azota semmi és nekem kell aszájába rágni hogy rakjon ki valamit, pl jol esne ha szíveket raknak ki és anevemet rakná aszívek közé hogy mindenki láthassa hogy szeret engem. miért ilyen a barátnőm, nem szeret engem? pedig váltig állítja hogy szeret engem nem értem
2013. febr. 19. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A tinikor hatalmas problémái...
2013. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy a külvilág megtudja, szeret téged? Nekem sem ilyen a párom, de nem is bánom, rengeteg pár van, akik csupa szerelmes idézettel és közös fényképpel teszi tele a profilját, közben pedig nagyon rossz kapcsolatban élnek, csak a látszat miatt hirdetik a nagy szerelmet. Tényleg ezen múlik a boldogságod?
2013. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Majd dugni is a facebook-kal dugjál.
2013. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Bangladesben meg éheznek...
2013. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
akkor rakj ki Te szivécskével az Ő képét,még is csak Te udvarolsz és nem Ő
2013. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de nekem kevés ismerősöm van neki meg ezer felett és rám még pluszba senki sem kíváncsi az ismerősök közül
2013. febr. 19. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ezért nem kell leoltani! Én lány vagyok, de szerintem is tök szar lehet látni ha a párom a barátnőjének sziveket írogat nekem meg nem!
2013. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nem a világnak él kifelé, hanem a személyes dolgait magában tartja... :)) 17/N
2013. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
remélem a csajnak van elég esze helyetted is:D
2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Hajjaj, micsoda problémák. Holnap már odáig jutunk, hogy nem rakják ki a párok facebookon, hogy kapcsolatban vannak. Szégyentelenek.
2013. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!