Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok így a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha semmilyen törekvést nem láttok benne, semmiért nem küzd, hogy elvégezze az egyetemet, nyelvet tanuljon, állást keressen, hogy jobb élete legyen? Csak van otthon mint a befőtt, diákhitelből él
2013. febr. 18. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy darabig biztos. Ennek sok oka lehet, pl. átmeneti depresszió, vagy hogy rossz egyetemet választott és nem tudja, merre menjen tovább.


Hosszú távon, ha remény sincs rá, hogy magára találjon, akkor nyilván kifulladna a dolog, mert hiába a szerelem, én nem tartanám el, csak mert lusta. (Ha mondjuk beteg lenne, és ezért munkaképtelen, akkor nyilván más a helyzet, de így nem.)

2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szakitottam hasonló miatt.A barátomnak volt egy főiskolai mezőgazdasági mérnöki végzettsége,de mivel nem kapott melót elment egy közeli lovardába lovásznak.Ez idáig rendben is volt,de amikor már 2 éve dolgozott ott(persze feketén),és mégcsak nem is láttam rajta,hogy próbálna változtatni ,elegem lett.Nekem nem kell olyan pasi aki tökéltesen elvan azzal,hogy lószart lapátoljon minimálbérért(miközben én a doktorimat írtam...)Ráadásul nagyon eltávolodtunk egymástól,ő ugyanis egyre jobban lesüllyedt a többi ott dolgozó szellemi szintjére..:-(

Van valami tényleg a mondásban,hogy "aki korpa közé keveredik megszik a disznók."

2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem, semmiképpen sem..
2013. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is űlj le vele beszélgetni erről, a közös jövőről s derítsd ki az okát hogy miért ilyen nem törődöm, lehet hogy lelki okok vannak a háttérben, vagy depresszió amit nem oszt meg magától veled ha megvan a probléma segíts neki a talpra állásban, támogasd bíztasd őt lelkileg, ha viszont szimplán lusta s jól el van így akkor lépni kell, mert az ilyen emberrel nem lehet tervezni.
2013. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Mert amelyik szekeret az egyik elore a masik hatra huzza, abbol nem lesz semmi.

Megis hogy akarja eltartani a gyereket kedves kerdezo?

2013. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondja lehet otthagyja az egyetemet és kimegy külföldre dolgozni, de még csak nyelvet sem tanul és továbbra is egy helyben marad. Amikor tudtam, hogy órái lennének és nem ment be rákérdeztem, még ő volt felháborodva, olyan hangnemben, mintha én valamiben ellene lennék, ugyan ez van amikor nem megy be egy zhra már fel se merem hozni. Amikor megismertem már akkor ilyen volt, bár eleinte mondta, hogy most már van miért tennie az életéért de nem rég kiderült, hogy hamar elmúlt az a lelkesedés
2013. febr. 18. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott, ennek igy semmi ertelme........
2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves második! Aztán mégis ki a f.szom vagy te, mert a dokoktoridat írod?! Azt gondolod, hogy ez téged egy másoknál magasabb szintre emel? Mennyivel vagy te jobb és különb annál, aki "csak lószart pucol"? Ezzel a hozzáállásoddal írod le magad emberileg és erkölcsileg. Remélem a pasid egy percig sem sírt utánad, mert ebből a hozzászólásodból ítélve, nem sokat veszített. A kérdező helyzete teljesen más, ha belegondolok, nem nagyon van közös jövőjük, mert a csávó magasról sz.rik az életre, az ilyennel nem lehet mit kezdeni, de a te pasid legalább dolgozott. Csak a kis elit, ledoktorált haverjaidnak majd kellemetlen lesz azt mondani, hogy a párod "csak" egy lovász...
2013. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben megértem a másodikat. Miért elégszik meg vki ennyivel, miért nem akar feljebb jutni? Ha már elvégezte az egyetemet, akkor nyilván nem azért tanult annyit, h aztán lósz.rt pucoljon.. átmeneti megoldásnak nyilván megteszi, de hosszabb távon nem. Na meg a másik, h FEKETÉN!!!! és mint tudjuk az ilyen dolgok nem állandóak és nem hosszútávúak..
2013. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as a második vagyok.Baromira nem az volt a bajom,hogy ezt mivel nem volt más vállasztása,és annó beválllta,nade 2 éve(sőt még azóta is ott van).És semmit,de semmit nem tett,hogy legyen normális melója.Arról nem is beszélve,hogy más téma se volt,mit,hogy aznap hány lapáttal szart a "Táltoska",meghogy a Titi bácsi épp megnnyire volt bebaszva.Elnzést,lehet nagyképű vagyok,de nekem nem az a szellemi szintem.Ja és most mégis hogy alapozzak jövő egy olyan sráccal aki minimálbérért dolgozik(Feketén),amit sokszor meg se kap,csak részletekben...Majd zenés énekszóva éhenhaltunk volna amig gyesen leszek,aztán majd öregkorába eltartottuk volna a gyerekeivel mert nem lesz nyugdíja?Igen a szerelem sokmindent legyőz aig tart a lila köd, de utánna,én nem tudok mit kezdeni valakivel akinek a lócitrom-rugadlás tökéltesen megefelel( felsőfokú végzetttséggel) mit életcél.Amig együtt voltnk egyetlen egy álláshirdetést nem nézet meg.Bocs,ha neki így jó,meg abban a közegben érzi magát akkor válasszon onnan nőt...Teljesen lesüllyest arra a szintre elkezdett cigizni,undorítóan káromkodni,és bizony (bár nem durván) a pia is képbe került,mert ugye aki nem iszik az nem "embőr"...
2013. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!