Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok vele?

Együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
Séta közben találkoztunk a régi élettársammal, aki erőszakos természetű ember, és elkezdte követelni, hogy adjam vissza a dolgokat, amiket tőle kaptam, vita lett belőle, majd elkezdett löködni, meg a hajamnál fogva rángatni, a mostani barátom meg nem csinált semmit, hanem elszaladt. Miért nem állt ki mellettem? Nem kellett volna megvédenie?
2010. szept. 23. 06:37
1 2
 1/19 balazs00xx válasza:
100%

ha szereted igen, a palid csak parás xD

beszéld meg vele hogy miért nem maradt melletted? én pl a barátnőm mellett maradnék akkor is ha 3 pali támadná be..

nekem nem teljesen tiszta a szitu próbáld meg beszélni vele

h talán nem érsz neki annyit h megvédjen?..

és majd kérlek mond el mit mondott

2010. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De....
2010. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé zokon venném.
2010. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj de ezen most felröhögtem.. xDDDD

De komolyabban.. Én biztos csodálkoztam volna először, de végülis attól még hogy pasi, lehet gyenge meg félős.. Lehet őt még jobban megverte volna az exed.

2010. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik erőszakos,másik gyáva...szerintem keress egy harmadikat,akiben nincsenek meg ezek a jellemvonások és normális kapcsolatban lehet élni mellette.

Az új barátod legalább annyit tehetett volna ,hogy arrébb sétál és kihívja a rendőrséget.Ezután a régi élettársad meggondolta volna,érdemes-e az utcán lökdösődni és ráncigálni.

2010. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Azert megsem normalis viselkedes. Vele maradnek, ha tud normalis magyarazatot adni. Es ha valaki betorne hozzatok, o lelepne es ott hagyna teged? Ilyen helyzetben mindenki fel, senkinek sem jo, de hat ez megsem normalis reakcio meg ha ugy is volt vele, hogy nem az o dolga, de hogy hagyhatta, hogy a hajad rangassa stb? Es te miert nem adod vissza, amit kaptal mastol, ha nem a tied?
2010. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom én azonnal otthagynám... hát legalább rendőrt hívott volna...na de hogy elfutott...
2010. szept. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Elszaladt:)))??

Már bocs, szóval, hogy egy lúzerrel együttmaradnék-e...

Hát én nem, de ha te igen, akkor egészségedre, majd megbánod, amikor már késő lesz.

2010. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt a mostani pároddal?
2010. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Csalódottnak érzem magam, és gyávának tartom.

Négy hónapja vagyunk együtt.

2010. szept. 23. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!