Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok vele?

Együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
Séta közben találkoztunk a régi élettársammal, aki erőszakos természetű ember, és elkezdte követelni, hogy adjam vissza a dolgokat, amiket tőle kaptam, vita lett belőle, majd elkezdett löködni, meg a hajamnál fogva rángatni, a mostani barátom meg nem csinált semmit, hanem elszaladt. Miért nem állt ki mellettem? Nem kellett volna megvédenie?
2010. szept. 23. 06:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
ez ciki...én a helyedben elhagynám.
2010. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Kérdezd meg az okát, miért tette. Nem lehet tudni mi játszódott le a fejében. Lehet, hogy még ilyen helyzettel nem találkozott. A párom konfliktuskerülő, de nem ennyire.
2010. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem egy kétajtós szekrény, még megpróbálhatott volna legalább közétek állni.
2010. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi elég is lenne belőle, mert már nem a FÉRFIT látnám benne...
2010. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, így számíthatsz rá a bajban:/
2010. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettentő gáz a párod részéről. Ha most nem véd meg és nem áll ki melletted, később sem számíthatsz jobbra. Ezek szerint neki mindegy, hogy lesz-e bajod, vagy sem?

22L

2010. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy gyáva féreg volt, aki a "férfi" jelzőt sem érdemli meg.

ha egy csöppet is szeretett volna, akármekkora is az exed, közétek áll, és felvállalja HELYETTED a pofonokat.

Úristen de undorító volt! Elfutni a szeretett nő szeme láttára, ahelyett hogy bármi áron megvédte volna, vagy valóban segítséget kér.

Az igazi FÉRFI egy vadidegen nőt is megvédett volna!

2010. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi történt? Találkoztatok újból? Hogyan akarta magát kivágni a helyzetből? Vagy nincs mersze a szemed elé kerülni ezután?
2010. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A volt pasid valójában gyáva,mert csak egy nála gyengébbet mert megütni.A jelenlegi is gyáva mert nem mert kiállni egy vele egyenrangúval szemben.

A két pasi valójában egyforma!

Javaslom,hogy gondolkodj el azon,hogy mi az oka annak,hogy a párkapcsolataidban a gyáva pasikat keresed..ha rájösz tégy ellene!

(persze,csak ha akarsz)

2010. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!