Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek . Iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek . Iszonyat rossz ez az erzes. Az agressziv oldalatol felek. Mit tegyeeeeek?

Figyelt kérdés
9 honapja vagyunk egyut..de semmisem olyan mint regen...megismertem nemreg egy agresszivv oldalat..de mondta h vlm sose viselkedne igy de akkor is megremit a tudat h bennem is kart tehet...nagyon szeeeretem...es iszonyat rossz lenne nelkule de félek ..elfogadon igyis meg minden...de ez az oldala nagy ketelyeket ebreszt benem...mit tegyek??
2013. febr. 17. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

nyugi.. tuti nem fog téged bántani ..

9 hónap alatt már megtette volna.. szóval ne félj :)

2013. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Kitti te minden válaszoddal egyre butábbnak tünteted fel magad.
2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy bántana, főleg, hogyha szeret.
2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kittike! Ne adj ilyen buta válaszokat!!

Az agresszivitása nem hiszem, hogy csökkenni, de növekedni azt fog. Velem csak egy alkalommal lenne agresszív. Akkor megbeszélném vele és a következő alkalommal szakítanák vele. Most csak velem, de később a gyerekkel is így viselkedne. Akkor már nagyon nehéz lenne szétmenni. Én nem kockáztatnám az én és a gyerekeim életét, testi épségét.

2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És ha mégis ?? Elneztem a h tesojaval h viselkedett.nen vedtem meg h hagyja beken...ees ha olyanokat bant akit szeretek nemtudom elfogadni
2013. febr. 17. 18:59
 6/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ha félsz tőle, jobb otthagyni. Csak nem szeretnél egy olyan kapcsolatban élni, ahol mindig ott lappang benned a félelem. Az egészre rányomná a bélyegét.
2013. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem nem bantott es azt mondta sohasem tenné...még kiabalni se kibalt velem ugy..sose
2013. febr. 17. 19:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha láttad, hogy a tesójával is agresszív, akkor már más a helyzet. Én azt gondolom, hogy egyszer mindenkivel előfordulhat, de mint mondottam, ha mással is és többször is tapasztaltad, akkor menekülj a kapcsolatból.
2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy szeretem..es nemtudom elhagyni foleg amien bonyolult az eletem...senkire se szamithatok csak rs..megvaltoztatts az eletem
2013. febr. 17. 19:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Bírom h olyanok szólnak le másokat,akik fel sem fogták a kérdést,választ meg nem is adnak,csak ide böfögnek.

Én egyetértek Kittiiiii válaszával,ha veled szembe még nem volt jele az agresszivitásának,akkor mitől félsz?

Mindenkinek lehet rossz napja.

2013. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!