Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akarom felejteni a csajt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni a csajt. Hogyan?

Figyelt kérdés

Már rohadtúl idegesítő...hogy állandóan rá gondolok és nem tudom elfelejteni. A suliban is látom... Szóval ti hogy gyürtétek le az érzelmeiteket. Mert ez már nálam beteges... tanulni se tudok, és lassan a depresszió hatàrán vagyok. Már közösségbe se járok, a csajozást meguntam, mert nekem nem kell más csak ő.

De a bökkenő az hogy ez csak plátói szerelem... ő nemszeret:(



2013. febr. 16. 07:27
 1/4 anonim válasza:
23%
Küzdj meg érte! Tegyél róla hogy szeressen! Minden nő meghódítható! Csak meg kell találni a szívéhez való utat. Tarts ki! Belefogsz unni, ha nem viszonozza és el is felejted.
2013. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a minden nő meghódítha igaz, de nem midnenki által. Azzal egyetértek, hogy próbáld meghódítani, de ha a csajnak egyáktalán nem jössz be, mindkettőtöknek szenvedés lesz, mert csak sajnálatból lenne esetleg veled.


Vagy ha tényleg el szeretnéd felejteni, kerüld őt, ne lásd, foglald el magad, keress új hobbit, járj el a barátokkal, stb. Mert ez a bulizós csajozás nem fog segíteni, úgy is csak a kapcsolatokra fogsz gondolni és mindenkiben őt fogod látni. Nem kell csajozni, hanem tarts szünetet.

2013. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem is próbáld meghódítani, a lányok szeretik ha küzdenek értük, de ezt valamilyen különleges módon kell elérned, hogy felfigyeljen rám meg minden. ha ennyire nem tudod kiverni a fejedből akkor szerint nem is kell h elfelejtsd!
2013. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali,


sikerült meghódítanod időközben?

2014. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!