Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác 2-3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 2-3 hónapja találkozgatok vele. A belső tulajdonságai nagyon tetszenek, de külsőleg egyáltalán nem jön be. Van így értelme belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a külső a fontos, hanem a belső!
2013. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én addig nem mennék bele amíg bele nem zúgok. Ilyen tekintetben szerencsés alkat vagyok. Úgy 2-3 hónap után már szépnek látom az udvarlóm, ha sikerült beleszeretnem. De addig sosem jártam senkivel amíg nem estem bele.
2013. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na igen :D Ronda ember = féreg ember :D Sajnos ez van. Lehet maulátlan a jelleme auz is kevés. Hát még ha az sem stimmelne!
2013. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már olyannal, akinek egyáltalán nem vonzott a külseje (nem volt csúnya, meg semmi ilyesmi, de nem tetszett) és szexuálisan sem tudtam kívánni. Igenis fontos, hogy kívülről is vonzónak lássuk a másikat. És ennek nem feltétlenül azt kell jelentenie, hogy szép legyen, hanem hogy nekünk vonzó legyen. Ha ez hiányzik, az gáz.
2013. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

utolsó válaszoló, ti meddig voltatok együtt?

2013. febr. 9. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

" Igenis fontos, hogy kívülről is vonzónak lássuk a másikat. És ennek nem feltétlenül azt kell jelentenie, hogy szép legyen, hanem hogy nekünk vonzó legyen. Ha ez hiányzik, az gáz."


Itt "döglök meg" e téren, mert én senkinek nem jöttem be és a jövőben se fogok :D Hát ez van. Féregírtót valaki nem tud adni?

2013. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 1 évig voltam az illetővel, de kínszenvedés volt. Többször is szakítani akartam, de mindig visszakönyörögte magát, én meg visszafogadtam, mert azért emberileg csak megszerettem persze. Aztán sok év után rátaláltam a mostani páromra, aki reálisan nézve szintén nem egy férfiszépség, de én őt látom a világ leggyönyörűbb, legszexibb férfijának.
2013. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!