Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszemre vagy a szívemre kellene hallgatnom?

Figyelt kérdés
beleszerettem valakibe akibe nem lett volna szabad és tudtommal neki se vagyok közömbös de van pár dolog ami miatt nem lenne jó ha összejönnék vele,mégis én egyre többet gondolok rá.
2013. febr. 8. 21:48
 1/9 betlindis ***** válasza:
jóideje pont ez a dilemmám nekem is. eddig az eszemre hallgattam, de így nem vagyok boldog. kezdek arra hajlani, hogy inkább a szívemre fogok...
2013. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Először mérlegeld a dolgokat, miből mi sülhet ki , mennyi előnyöd vagy hátrányod származhat belőle, a döntéseket ezeket a dolgokat hozd meg az eszeddel, és a ugy döntesz h belemész a kapcsolatba akkor eahhoz az érzéseidre is szükség lesz.
2013. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy az észre hallgat az ember. Ja te most nem tudsz logikusan gondolkodni. Ha a szívedre hallgatsz, orosz rulettet játszol. Ha az eszedre akkor viszont a pisztolyt más fejéhez tartod a sajátod helyett. (durván hangzik de nagyjából ez a lényeg példával) Szóval, ha az agyadat arra használod amire való, akkor ki tudod találni, hogyan lehetsz boldog, akár az áhított nővel. Ha a szívedre akkor meg ha a nő elutasít nem marad más, csak, hogy a földön fetrengve bőgsz. Válassz. Piros, vagy kék tabletta. Az egyik a valóság, a másik az álom.
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csaj vagyok
2013. febr. 8. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már úgy állsz neki egy kapcsolatnak hogy valamilyen oknál fogva az agyad ellenáll, annak szerintem nagyon jó vége nem lehet :/ a szív sajnos a legtöbbször rossz tanácsadó.

Mondjuk nagyban attól is függ hogy mi az ok, ha ezt elárulod célratörőbb válaszokat kaphatsz szerintem.

2013. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem esett le, de a lényeg ugyanaz, sőt. Hatványozottan igaz a földön fetrengős sírós rész. Pláne a szív okozta seb mélysége...

Szóval csajként is az eszedre hallgass. A szövegben meg módosítsd képzeletben a "nő"t "pasi"ra. És máris klappol minden.


Üdv az oroszrulettes... :D

2013. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 betlindis ***** válasza:

kérdező, ha mondanál vmi támpontot a választási lehetőségekkel kapcsolatban...

így ez csak merő találgatás, és ha már az oroszrulettnél tartunk, csupa mellélövés

2013. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pl a túl nagy korkülönbség, és hogy ő olyan több lánynak udvarolgató típus
2013. febr. 8. 22:19
 9/9 betlindis ***** válasza:

a korkülönbség szerintem egyáltalán nem számít, a sok lánynak udvarolgatás már annál inkább

egyébként azt szokták mondani, hogy a plátói szerelem múlik el a legnehezebben, ha vkiből ki akarsz ábrándulni, jöjj össze vele, és sikerülni fog ;)

2013. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!