Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor a szívemre hallgassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor a szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam a barátommal, mert már nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, egymáshoz se szóltunk, egymáshoz se értünk, semmi, már hónapok óta, csak kb lakótársak voltunk, és bármikor hiába mondtam el a problémáimat, sose változott semmi.

Így hát éreztem, hogy ideje szakítani. Viszont most mindenre talált megoldást, elmondta mi hogy lesz, min fog változtatni... de elküldtem, hogy hiába minden.

De nagyon szeretem!! És tudom ,hogy ő is engem, csak valahogy nem jött össze, rossz időszakunk volt, de előtte volt pár csodás évünk.

Ha az eszemre hallgatok, akkor tudom, hogy a szakítás a megoldás, mert egyáltalán nem illünk össze.

De ha a szívemre, akkor tudom, hogy nagyon szeretem, ugyanúgy, mint mikor megismertem, csak sajnos tudom, hogy nem működik!!

De annyira érzem, hogy összetartozunk, és ő is ezt érzi. Ilyenkor mi van??? Mi a jó megoldás? :((((


2012. okt. 20. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted a kérdést, az eszedre.
2012. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az érzések csak becsapnak. A szép múlt foltjai. Nagyon jól tudod, hogy ha egyszer ellaposodott, akkor ha összejönnétek következő alkalommal is ellaposodna...ne pocsékold egyikőtök idejét se egy már nem létező dologra. Tapasztalat. 6 évet csesztem el egy ilyen kapcsolat miatt az életemből...ha újra kezdhetném soha nem lépnék vissza egy ilyen "kapcsolatba"
2012. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan leszel mint az exem, akkor kegyetlen leszel hozzá és kitartasz a döntésed mellett, aztán pár hónapon belül (1-2) találsz magadnak egy jobb embert, akivel olyan lesz minden, mint vele az elején.
2012. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
most már az eszedre mondja meg mit csinálj és ne a szíved
2012. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az eszedre. Tudod az érzéseid szépek, de kb. már kidobtad egyszer a kukába és nem véletlenül.


Lépj tovább.

2012. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A káposzta sem olyan jó már felmelegítve... v h is van ez :D
2012. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt mondta, hogy a múlt foltjai. Inkább az emlékeket szereted és nem őt. Én nem tudnék szakítani valakivel, ha tényleg szeretem.
2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jacint79 ***** válasza:
beszéljétek meg a dolgokat ha kibékülsz vele, és ha nem sikerül neki és neked is változtatni, akkor nem működik a dolog. minden kapcsolatba vannak mélypontok, fordulópontok, ez is valami ilyesmi. ha vannak értékek a kapcsolatotokba akkor adj esélyt az érzéseidnek.
2012. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!