Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek igy? Azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek igy? Azt mondta valaki nekem hogy lehet barátságbol szerelem de mikor sikerűlne mindig ott van az az érzés hogy biztos hogy én vagyok aki neki kell akit teljes szivből szerethetnék.

Figyelt kérdés
ő pont mindenben az ellentétem pl okos én butának érzem magam ő tűrelemes én nem vagyok.nem tudom van e értelme ennek a kapcsolatnak valaki azt mondta az ellentétek vonzák egymást ez tényleg igaz nem tudom.

#jnnéo
2013. febr. 7. 23:04
 1/2 B25 ***** válasza:
Ebből még nem tudhatod mi lesz. Próbáld meg. Mit veszíthetsz? Hát ha nem próbálod meg akkor sok mindent. Hajráá!!! :)
2013. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ez a nevem! ***** válasza:

Szia!Lehet barátságból szerelem,de biztosra menni sajnos nem mindig lehet.Könnyen csalódás érhet,mert te bele tudsz szeretni nagyon,anélkül hogy tudnád ő mit érez irántad,mert lehet hogy ő nem érez irántad szerelmet,csak barátságot.

Sajnos ilyen esetem nekem is volt(már régen igaz,de túl tettem magamat rajta)

Volt egy lány,akivel régebben a txt-társkeresőn ismerkedtem meg,s mivel messze laktunk egymástól,de szimpatikusak voltak az üzeneteink,valamint később,amikor beszéltünk telefonon egymással,egy barátság alakult ki közöttünk. 7 hónap múlva találkoztunk Budapesten,de mint csak barátok,majd később a lányt elhívtam vidékre,ahol laktam,ő is elhívott egyszer engem az ő lakhelyére.

Akkoriban mind a ketten a szüleinknél laktunk,ő is,én is.

Mindegyikünk szülei is megismertek bennünket és szép lassan nálam a baráti érzés szerelembe kezdett átalakulni,és ismerőseim is mondták hogy próbáljam felszedni úgy,hogy járjunk egymással,mert nagy eséllyel összejöhet nekem ez a lány.

Őszinte vagyok,kicsit bizalmatlan voltam és féltem a dologtól(mert ugyan sokszor írt rám,felkeresett,érdeklődött felőlem,ami jól esett.)de végül bíztam benne,erőt gyűjtöttem magamon és megírtam neki sms-ben hogy én úgy gondolom hogy részemről lehetne több is a barátságból,mert egyre jobban megkedveltem,tudnám szeretni.

Vidám voltam,s amikor válaszolt az smsemre,akkor..........mintha pofon vágtak volna.

Letört mosoly,egy világ omlott bennem össze,szóval eléggé padlóra kerültem az smsétől,amikor azt írta hogy ne haragudjak,de nem tud többet elképzelni barátságnál kettőnk között és ne várjak rá,mert ő párjának mást képzelt el,nem ilyent mint én.

Ez elég volt ahhoz hogy egy világ omoljon össze bennem.Hiába mások bátorítására,mégsem sikerült.

Ekkor tudatosult bennem hogy az érzéseim mégsem csalnak,nem is hiába éreztem bizonytalanságot az elején.

Néha az ember érzelmileg összezavarodik és nem tudja mitévő legyen és ez sajnos kivédhetetlen.De ezeket a dolgokat lassan megtanulja.Én sok csalódás árán tanultam meg,ami megerősített,s immár 4 éve együtt vagyok egy másik lánnyal,akiben teljessen megbízok és a megérzéseim is azt sugallták akkor és most is,hogy ez az igazi boldogság számunkra.És mindent meg is teszünk egymásért.

Igazából nem tudom hogy neked mit tanácsolhatnék,mert semmi garancia nincs arra hogy ne érjen csalódás.Mert lehet neked szerencséd lesz,nem úgy mint akkor nekem.

De ha csalódás is ér!

Tudom hogy nehéz és rossz,főleg az elején,amikor szembesülsz a dologgal,mert átéltem én is.

Soha ne add fel,bármilyen nehéz is,hidd e túl tudja magát tenni az ember rajta,de mindig keress olyant,amivel le tudod magad foglalni,akkor könnyebb lesz hidd el.

Sajnos ilyen az élet....Sok pofont kapunk tőle,de ez erősít meg minket.

Szívből kívánok sok sikert!

2013. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!